Про виїзний прийом громадян до Баришівської територіальної громади

Про виїзний прийом громадян до Баришівської територіальної громади

Проблематика навчання дітей в умовах карантинних обмежень, землекористування та соціальний захист населення — такі головні питання були порушені під час виїзного прийому громадян виконувача обов’язків голови Броварської райдержадміністрації Павла Проскочила у Баришівській територіальній громаді. У робочому візиті взяли також представники юридичного відділу, відділів освіти, містобудування та архітектури та сектору охорони здоров’я.

Про питання освіти

Батьки дітей Баришівської громади стурбовані, що діти місцевих навчальних закладів переводяться на дистанційне навчання, адже, на їх переконання, це суттєво погіршить ситуацію з якістю освіти. Саме тому батьками було складено колективне звернення на ім’я керівника Броварської райдержадміністрації з вимогою розглянути можливість переведення дітей на очну форму навчання.

Під час розгляду питання стало відомо про заяву керівника Київської обласної державної адміністрації Василя Володіна про те, що з 30 жовтня 2021 року вводиться «червона зона» карантину. Нагадаємо, за її нормами можуть працювати дошкільні заклади, спеціальні заклади та 1-4 класи загальноосвітніх навчальних закладів, але за умови 100% отримання 2-х щеплень працівниками навчальних закладів.

Сторони дійшли спільної позиції, що дистанційна форма навчання негативно позначається на якості освіти, однак, висловили розуміння, що вона викликана необхідністю в умовах небезпеки захворюваності населення на COVID-19.

Окрім питань освіти робоча делегація також розглянула низку інших, серед яких актуальними є питання землекористування. По всіх озвучених темах інформація прийнята до відома.

Для певних служб виконавчих органів функціонуватиме приміщення

Такі виконавчі служби як управління соціального захисту, архів та багато інших будуть функціонувати у колишньому приміщенні Баришівської райдержадміністрації. Для повноцінного функціонування адміністративної будівлі передбачено під’єднання усіх необхідних комунікацій. Такий висновок зроблений за підсумками робочої наради у Баришівці за спільної участі представників Броварської райдержадміністрації та відділів та управлінь райдержадміністрації, що базуються на території Баришівської громади.

У рамках робочого візиту до Баришівської громади керівництво райдержадміністрації також відвідало місцеві пункти вакцинації, об’єкт програми Президента України «Велике будівництво» — стадіон на базі загальноосвітнього навчального закладу села Волошинівка Баришівської громади та один із закладів пенітенціарної служби.

(0 votes. Average 0 of 5)