Про виїзний прийом громадян у Баришівській громаді

Про виїзний прийом громадян у Баришівській громаді

01 вересня 2021 року Броварська райдержадміністрація провела черговий виїзний прийом громадян.

Цього разу районна делегація відвідала Баришівську територіальну громаду.

До виїзної групи увійшли: виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Павло Проскочило, начальник відділу житлово-комунального господарства, цивільного захисту, екології та природних ресурсів Юрій Власенко, начальник відділу містобудування, архітектури та інфраструктури Микола Дідух, виконувач обов’язків начальника та головний спеціаліст відділу юридичного забезпечення та роботи зі зверненнями громадян Тетяна Стащук і Тетяна Брилюк, головний спеціаліст сектору з питань охорони здоров’я Рената Бащенко та голова Координаційної ради учасників Антитерористичної операції, ООС, волонтерів, діючих військовослужбовців та сімей загиблих при Броварській райдержадміністрації Роман Комендант.

Під час робочого візиту делегація розглянула низку актуальних питань, озвучених представниками місцевої громади.

Зокрема, було розглянуто колективне звернення щодо питання якості надання послуг електропостачання та перебоїв у ньому після негоди, щодо ремонту доріг місцевого значення та сприяння у проведенні ремонту будинку культури в селі Борщів. Також присутні торкнулися питання діяльності місцевих правоохоронних органів.

У рамках візиту також була проведена спільна робоча нарада за участю Баришівського селищного голови Олександра Вареніченка.

Під час неї були обговорені такі питання:

— проблеми у діяльності архівного сектору та ЦНАПу громади;

— функціонування та обслуговування адміністративних будівель;

— питання територіальної оборони;

— питання вакцинації;

— соціального захисту населення;

— надання матеріальної допомоги сім’ям загиблих учасників АТО/ООС;

— функціонування очисних споруд;

— щодо діяльності в селі Яблуневе ТОВ «БІЗНЕС МІТ ПРОДУКТ» та порушення підприємством санітарних та екологічних норм, що спричинило небезпеку для життя та здоров’я місцевих мешканців;

— щодо вирішення питання функціонування системи відеоспостереження та необхідності додаткового освітлення вулиць у темну пору доби;

Також у рамках візиту було відвідано Баришівський місцевий центр масової вакцинації. Представники району ознайомилися з його роботою та проаналізували, що ще необхідне для його подальшого якісного функціонування.

Учасники делегації відзначили, що на сьогодні Баришівська територіальна громада займає друге місце за кількістю вакцинованого населення серед громад Броварського району.

За всіма питаннями, які були розглянуті на виїзному засіданні, профільним службам райдержадміністрації, надані відповідні доручення для їх детального розгляду та вирішення.

(0 votes. Average 0 of 5)