Про зустріч щодо питань використання державного майна на території Броварського району

266

7 жовтня 2021 року, за участі виконувача обов’язків голови Броварської райдержадміністрації Павла Проскочила, в райдержадміністрації відбулася робоча зустріч керівників регіональних відділень Фонду державного майна України по Київській, Черкаській та Чернігівській областях.

У робочій зустрічі взяли участь начальник Регіонального відділення Фонду державного майна України по Київський, Черкаській та Чернігівській областях Вадим Курило та його перший заступник Вікторія Ґудзь. До роботи також долучилися начальники відділів економічного розвитку, містобудування, архітектури та інфраструктури та юридичного забезпечення.

Під час зустрічі було обговорене питання сприяння Броварською районною державною адміністрацією у реалізації державної політики у сфері приватизації, оренди, оцінки, управління об’єктами державного майна.

А саме — проведення в межах адміністративно-територіальних одиниць аудиту приміщень, які звільнилися в наслідок реформ, проведення моніторингу державного майна, яке взагалі не використовується або використовується не за цільовим призначенням, посилення роботи щодо ініціативи балансоутримувачів стосовно включення об’єктів державної власності, які неефективно використовуються, до переліку об’єктів приватизації чи оренди.

Завдяки розумінню необхідності вирішення питань використання державного майна на території Броварського району, під час зустрічі були підведені перші підсумки роботи райдержадміністрації в цих напрямках та визначені подальші спільні кроки з Регіональним відділенням.

Спільні зустрічі Броварської райдержадміністрації з Регіональними відділеннями Фонду державного майна України по Київській, Черкаській та Чернігівській областях продовжаться.

54321
(0 votes. Average 0 of 5)