Про пленарне засідання 10 чергової сесії Броварської районної ради

Про пленарне засідання 10 чергової сесії Броварської районної ради

30 березня у приміщенні Броварської районної державної адміністрації під головуванням голови районної ради — Сергія Гришка відбулася 10 позачергова сесія Броварської районної ради.

На засіданні із 42-х обраних депутатів були присутні 34.

Засідання розпочалося зі складання присяги депутата Броварської районної ради. Як відомо, достроково припинила свої повноваження депутат Броварської районної ради Альона Лісова («Голос»). Натомість мандат отримав новий депутат — Олексій Комаровський.

Під час засідання депутати заслухали звіти за 2020 рік: про виконання плану роботи районної ради, Програм соціально-економічного, культурного і духовного розвитку Броварського району, Броварської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України, програм підтримки діяльності Броварської районної громадської організації «Чорнобильський Спас», профілактики та лікування стоматологічних захворювань у дітей та окремих категорій дорослого населення Броварського району, а також Програми забезпечення безкоштовними інсулінами інсулінозалежних хворих на 2020 рік.

Окремо депутатський корпус розглянув проект рішення щодо виконання районною державною адміністрацією повноважень, делегованих районною радою з питань затвердження маршрутів і графіків руху місцевого пасажирського транспорту.

Кілька проектів рішень стосувалися процесу припинення діяльності (ліквідації) структурних підрозділів Комунального некомерційного підприємства Броварської районної ради «Броварський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» та передачі основних засобів та інших матеріальних цінностей, що перебувають на балансі підприємства на баланс Броварської міської ради.

(0 votes. Average 0 of 5)