Про пленарне засідання 13 чергової сесії Броварської районної ради

Про пленарне засідання 13 чергової сесії Броварської районної ради

14 вересня 2021 року у великій залі Броварської районної державної адміністрації під головуванням голови районної ради Сергія Гришка відбулася 13 чергова сесія Броварської районної ради VIII скликання.

На засіданні із 42-х обраних депутатів було зареєстровано 31. На засідання, крім депутатів Броварської районної ради були запрошені працівники виконавчого апарату районної ради, керівництво Броварської районної державної адміністрації, правоохоронних органів та представники ЗМІ.

Перед розглядом питань порядку денного керівники Броварської районної ради від імені депутатського корпусу привітали усіх з Днем фізичної культури та спорту та вручило відзнаки та знаки пошани Броварської районної ради ІІ-ІІІ ступенів тренерам-викладачам КЗ ДЮСШ Великодимерської селищної ради.

Депутати заслухали та обговорили 18 питань порядку денного, з яких 12 були за поданням Броварської районної державної адміністрації. Ознайомитися з порядком денним можна тут

З урахуванням обговорення питань, по кожному з них прийняті відповідні рішення.

(0 votes. Average 0 of 5)