Про пленарне засідання 9 позачергової сесії Броварської районної ради

Про пленарне засідання 9 позачергової сесії Броварської районної ради

11 березня у залі Броварської районної державної адміністрації під головуванням Сергія Гришка відбулася 9 позачергова сесія Броварської районної ради.

На засіданні з 42-х обраних депутатів було присутніх 32.

Депутати обговорили та затвердили план роботи Броварської районної ради на 2021 рік, внесли зміни до регламенту та Положення про постійні комісії Броварської районної ради.

Також депутатами внесені зміни до Положення про звання «Почесний громадянин Броварського району», до Програми забезпечення діяльності Броварської районної організації ветеранів війни і праці, Збройних сил, правоохоронних органів на 2021-2025 роки, а також внесли зміни до Комплексної програми фінансового забезпечення функціонування Броварської районної державної адміністрації та її структурних підрозділів для виконання та реалізації повноважень, делегованих Броварською районною радою, на 2021 рік.

Під час сесії були затверджені програми фінансової підтримки реорганізованим та  ліквідованим відділам  Згурівської  та Баришівської районних державних адміністрацій, а також внесені зміни до районного бюджету Броварського району на 2021 рік.

У депутатському корпусі відбулися кадрові зміни. Достроково припинила свої повноваження за власним бажанням депутат Броварської районної ради Альона Лісова («Голос»).

Натомість мандат отримав новий депутат — Сергій Кузьменко («Команда Ігоря Сапожка – «Єдність»), який зайшов замість Андрія Цахла, що склав мандат раніше.

(0 votes. Average 0 of 5)