Про призначення керівника пожежно-рятувальна служби Броварщини

Про призначення керівника пожежно-рятувальна служби Броварщини

15 червня у Броварському районному управлінні ГУ ДСНС України у Київській області відбулося представлення його очільника.

У зв’язку із організаційно-штатними змінами, як наслідок реорганізації Броварського району, керівник ГУ ДСНС Київщини Василь Слободяник представив очільника Броварського районного управління ГУ ДСНС. Ним став Микола Семиног, який до цього багато років очолював районне управління Державної служби надзвичайних ситуацій.

Привітати керманича Броварського районного управління ДСНС завітали виконувач обов’язків голови Броварської райдержадміністрації Павло Проскочило, заступник Броварського міського голови Дмитро Ткачов та голова громадської організації «Спілка ветеранів та працівників служби цивільного захисту» Михайло Алєксєєнко.

За професіоналізм, багаторічний досвід та самовіданне служіння пожежно-рятувальній справі керівнику Броварського районного управління ГУ ДСНС у Київській області Миколі Семиногу була вручена подяка від Броварської районної державної адміністрації.

У вітальному слові очільник Броварської райдержадміністрації Павло Проскочило наголосив на тому, що Микола Семиног зарекомендував себе своєю принциповістю та відданістю пожежно-рятувальній справі, як успішний керівник та став прикладом для працівників Служби порятунку Броварщини.

(0 votes. Average 0 of 5)