Про проведення онлайн-наради з представниками закладів освіти

Про проведення онлайн-наради з представниками закладів освіти

У приміщені Броварського міськрайонного центру зайнятості відбулася нарада для працівників освіти Калинівської, Великодимерської, Зазимської та Калитянської громад, яку провела провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Броварського міськрайонного центру зайнятості Марина Левкович.

У заході взяли участь 7 представників закладів освіти об’єднаних територіальних громад: психологи, соціальні педагоги, які відповідають за профорієнтаційну роботу на місцях.

Під час наради була надана інформація про послуги служби зайнятості стосовно профорієнтації, презентовано офіційний сайт державної служби зайнятості України, де можна знайти багато корисної інформації  населенню та учнівської молоді, та була запропонована платформа з профорієнтації та розвитку кар’єри. Також фахівець акцентувала увагу на онлайн-марафоні «Проф-лайфхак або — як обрати професію майбутнього», обговорювалися питання щодо активної участі учнівської молоді у  корисному контенті профорієнтаційного онлайн-марафоні.

Метою нарад з представниками закладів освіти є спільне проведення інформаційної компанії, щодо роботи сервісу та залучення якомога більше учнів починаючи з 14 років до отримання інформації із профорієнтації в он-лайн форматі, якщо існує потреба у виборі (зміні) професії, виборі майбутнього напряму професійного навчання, оцінці власних здібностей та саморозвитку.

(0 votes. Average 0 of 5)