Про робочу зустріч з ТОВ «БРОВАРСЬКИЙ АЛЮМІНІЄВИЙ ЗАВОД»

39
Про робочу зустріч з ТОВ «БРОВАРСЬКИЙ АЛЮМІНІЄВИЙ ЗАВОД»

ТОВ «БРОВАРСЬКИЙ АЛЮМІНІЄВИЙ ЗАВОД» зобов’язаний привести у належність до норм містобудівної документації та розробити Детальний план території на алюмінієвий завод та прилеглу територію до нього, а також зробити топографічну зйомку території.


Такий підсумок робочої зустрічі за участі виконувача обов’язків голови Броварської районної державної адміністрації Павла Проскочила з керівником ТОВ «БРОВАРСЬКИЙ АЛЮМІНІЄВИЙ ЗАВОД» Сергієм Шапраном. У засіданні взяли також участь голова Броварської районної ради Сергій Гришко, а також фахівці з земельних та юридичних питань Калинівської територіальної громади.
У ході зустрічі було наголошено на необхідності проведення топозйомки території та приведення у належність до норм містобудівної документації.

Нагадаємо, 14 травня 2021 року, на території ТОВ «БРОВАРСЬКИЙ АЛЮМІНІЄВИЙ ЗАВОД» було виявлено прорив трубопроводу та вилив промислових стоків.

Тоді Броварська райдержадміністрація за підсумками позачергового засідання комісії та виїзду на територію підприємства надала ряд доручень, спрямованих на подолання наслідків ситуації. Підприємство ж, тоді надало гарантійні листи про те, що негативні наслідки витоків промислових стоків будуть усунуті якнайшвидше.
Невдовзі проблему було вирішено. Здійснено роботи з прибирання прилеглої території від ділянки розливу нейтралізованих промислових стоків та виконано ряд заходів щодо запобігання подібних ситуацій в подальшому.

54321
(0 votes. Average 0 of 5)