Про скликання 3 позачергової сесії Броварської районної ради VІІІ скликання - Броварська РДА

17 грудня 2020 року у великій залі Броварської райдержадміністрації, за головуванням заступника голови Броварської районної ради Валентини Шульги, відбулося позачергове пленарне засідання 3 сесії Броварської районної ради VІІІ скликання.

На засідання, крім депутатів Броварської районної ради були запрошені депутати Київської обласної ради, керівництво Броварської районної державної адміністрації, голови об’єднаих територіальних громад Броварського району, представники правоохоронних органів та ЗМІ.

Із загальної кількості – 42 депутатів на сесію прибули та зареєструвалися 35 депутатів.

Далі, в ході засідання, депутати заслухали та обговорили 4 питання порядку денного (перелік питань розміщений на сайті Броварської районної ради (http://brovrayrada.gov.ua/2020/12/16/pro-sklykannya-3-pozachergovoyi-sesiyi-brovarskoyi-rajonnoyi-rady-viii-sklykannya/).  З урахуванням обговорення, по кожному з них прийняті відповідні рішення.