Про скликання 5 чергової сесії Броварської районної ради VІІІ скликання - Броварська РДА

29 грудня 2020 року у великій залі Броварської райдержадміністрації, за головуванням голови Броварської районної ради Сергія Гришка, відбулося чергове пленарне засідання 5 сесії Броварської районної ради VІІІ скликання.

На засідання, крім депутатів Броварської районної ради були запрошені депутати Київської обласної ради, керівництво Броварської районної державної адміністрації, голови об’єднаих територіальних громад Броварського району, представники правоохоронних органів та ЗМІ.

Із загальної кількості – 42 депутатів на сесію прибув та зареєструвався 31 депутат.

Далі, в ході засідання, депутати заслухали та обговорили 26 питань порядку денного (перелік питань розміщений на сайті Броварської районної ради).

З урахуванням обговорення, по кожному з них прийняті відповідні рішення.