Про скликання 6 позачергової сесії Броварської районної ради VІІІ скликання - Броварська РДА

28 січня 2021 року у великій залі Броварської райдержадміністрації, за головуванням голови Броварської районної ради Сергія Гришка, відбулося позачергове пленарне засідання 6 сесії Броварської районної ради VІІІ скликання.
На засідання, крім депутатів Броварської районної ради були запрошені: депутати Київської обласної ради, виконувач обов’язків голови Броварської районної державної адміністрації Павло Проскочило, голови територіальних громад Броварського району, представники правоохоронних органів та ЗМІ.

Із загальної кількості – 42 депутатів на сесію прибули та зареєструвалися 30 депутатів.

Далі, в ході засідання, депутати заслухали та обговорили 14 питань порядку денного (перелік питань порядку денного розміщений на сайті Броварської районної ради)

З урахуванням обговорення, по кожному з них прийняті відповідні рішення.