Три свята для Броварщини — керівництво райдержадміністрації віддало шану і подяку героям України

561

14 жовтня Україна і Броварський район відсвяткували три великих свята — День Святої Покрови Пречистої Богородиці, День українського козацтва та День захисників та захисниць України.
Цього дня керівництво Броварської райдержадміністрації взяло участь у святкових та урочистих заходах, присвячених трьом святам.
З самого ранку виконувач обов’язків голови Броварської районної державної адміністрації Павло Проскочило відвідав у місті Бровари Церкву Покрови Пресвятої Богородиці Православної Церкви України. Керівник району взяв участь у літургії.

Разом з учасниками АТО/ООС Броварщини керівник райдержадміністрації вирушив до нового кладовища міста Броварів, що розташоване на вулиці Олега Оникієнка. Там відбулася панахида в пам’ять загиблих учасників бойових дій на сході України.

Цього ж дня, на Майдані Свободи у Броварах, очільник Броварської районної державної адміністрації Павло Проскочило узяв участь у офіційній церемонії відкриття пам’ятника «Захисникам України». У церемонії освячення композиції взяли участь священнослужителі різних конфесій.

Керівник райдержадміністрації Павло Проскочило, а також очільник Координаційної ради учасників Антитерористичної операції, ООС, волонтерів, діючих військовослужбовців та сімей загиблих при Броварській райдержадміністрації Роман Комендант не залишили поза увагою скульптора, який є автором пам’ятного знаку воїнам АТО/ООС «Захисникам України» Юліана Сукача, що мешкає у селі Красилівка Калинівської громади. Юліан Сукач є також талановитим художником та місцевим священиком. Митця нагороджено відзнакою голови Броварської райдержадміністрації.

Тим часом керівник апарату Броварської райдержадміністрації Андрій Супрун привітав зі святами громаду селища міського типу Калинівка Броварського району та відзначив з нагоди Дня захисників та захисниць України місцевих учасників АТО/ООС подяками Броварської районної державної адміністрації та цінними подарунками.

Учасники заходу вшанували загиблих героїв хвилиною мовчання та поклали квіти до підніжжя пам’ятного знаку.

Того ж дня керівник Броварської районної державної адміністрації завітав також до Зазимської територіальної громади, у село Рожни. Окрім вітального слова Павло Іванович також вручив з нагоди Дня захисників та захисниць України місцевим учасникам АТО/ООС подяки Броварської районної державної адміністрації та цінні подарунки.

Броварська районна державна адміністрація долучається до вітань зі святами та висловлює глибоку повагу та вдячність усім, хто боронив та й досі захищає Україну, її цілісність та Незалежність.

54321
(1 vote. Average 5 of 5)