Робоча зустріч з головами територіальних громад Броварщини

Робоча зустріч з головами територіальних громад Броварщини

16 березня у Броварській районній державній адміністрації відбулася робоча нарада за участі керівництва райдержадміністрації, районної ради, голів територіальних громад, керівників служб, що забезпечують життєдіяльність району.

Актуальних проблем назбиралося чимало, і на засідання учасники розглянули аж 12 гострих для району питань.

Розпочалося засідання з привітання з 50-річчям голови Баришівської селищної ради Олександра Павловича Вареніченка.

Учасники засідання розглянули такі питання:

— щодо співфінансування громадських організацій територіальними громадами Броварського району,

— щодо організації та проведення заходів територіальної оборони на території Броварського району,

— щодо фінансування КНП «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня Броварської районної ради Київської області та Броварської міської ради Київської області» за Програмами територіальних громад Броварського району Калитянською та Великодимерською територіальними громадами,

— пропозиції заключення угод про висвітлення діяльності територіальних громад Броварського району в газеті «Нове життя» та інформаційній агенції «Трибуна-Бровари»,

— щодо співфінансування КП «Трудовий архів Броварського району» Броварської районної ради  територіальними громадами Броварського району,

— щодо організації та проведення заходів, присвячених 35-й річниці трагедії на ЧАЕС на території Броварського району,

— щодо суб’єктів господарювання, які здійснюють свою діяльність на території громади, але зареєстровані в інших регіонах та не сплачують податки, зокрема ПДФО,  бюджет громади.

— щодо договорів оренди земельних ділянок на предмет актуальності нормативно-грошової оцінки землі та ставки орендної плати,

— щодо ставок земельного податку, ухвалених рішенням рад,

— щодо співпраці з Державною виконавчою службою при виконанні стягнень з боржників,

— щодо Положення про звання «Почесний громадянин Броварського району» затвердженого рішенням Броварської районної ради від 28.04.2011.

У ході розгляду питання про співфінансування громадських організацій територіальними громадами Броварського району були заслухані доповіді керівників Броварської районної організації ветеранів війни і праці, Збройних Сил та  правоохоронних органів, Броварської Міськрайонної Організації Товариства Червоного Хреста України.

Голова Броварської Міськрайонної Організації Товариства Червоного Хреста України Лідія Драпей

Питання викликало чимало дискусій між представниками ветеранських організацій з одного боку і присутніми учасниками АТО/ООС з іншого. Найголовніше у чому всі зійшлися — діяльність громадських організацій, як і їх фінансування має бути прозорим.

Не менш гарячі дискусії викликало питання фінансування КНП «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня Броварської районної ради Київської області та Броварської міської ради Київської області» Калитянською та Великодимерською територіальними громадами.

За умовами статуту, лікарня має фінансуватися територіальними громадами району. І керівництво лікарні, і голови територіальних громад зійшлися у думці, що проблему фінансування медичного закладу потрібно вирішувати якнайшвидше.

Голова Калитянської територіальної громади Юрій Плакся

Для голів територіальних громад також було запропонована співпраця на постійній основі з двома ЗМІ — газета «Нове Життя» та інформаційна агенція «Трибуна-Бровари». Головні редактори — Лариса Шапка та Ірина Ющенко відповідно, представили свої ЗМІ та програми для налагодження співпраці. Голови територіальних громад зійшлися в тому, щоб розглянути пропозиції в індивідуальному порядку по кожному виданню окремо.

Надалі бурхливо обговорюваними стали питання затвердження програми «Безпечна Київщина» виконавчими комітетами сільських, селищних та міських рад територіальних громад Броварського району та співпраці з Державною виконавчою службою при виконанні стягнень з боржників. Зокрема, обговорювалося про те, що необхідне сприяння у наданні інформації про місця розташування будинків і земельних ділянок, які є власністю боржників. А також про необхідність організації зустрічей з боржниками — мешканцями громад.

За результатами наради, головам територіальних громад були надані відповідні доручення, спрямовані на вирішення актуальних питань, що винесені на порядок денний.

(1 vote. Average 3 of 5)