Робоча зустріч з головами територіальних громад Броварського району - Броварська РДА

15 грудня 2020 року у малому залі Броварської райдержадміністрації головою адміністрації Біркадзе Георгієм Автанділовичем проведено робочі зустрічі з головами Великодимерської, Калинівської, Калитянської селищних та Зазимської сільської рад.

В ході засідання головою Броварської райдержадміністрації були заслухані звіти голів про виконання доручень, які були надані першим заступником голови райдержадміністрації П. Проскочилом на робочій зустрічі, що відбулася 01 грудня 2020 року.

Крім стану виконання доручень, учасники зустрічі розглянули питання порядку денного:
  • Організація харчування учнів закладів загальної середньої освіти територіальних громад Броварського району.
  • Діяльність об’єднаного трудового архіву сільських, селищних рад Броварського району.
  • Забезпечення безперебійної роботи дорожніх служб та комунальних підприємств сільських, селищних рад під час погіршення погодних умов.
  • Фінансування Дитячого будинку «Надія».
  • Діяльність підприємства «Укрпошта» на території сільських, селищних рад Броварського району.
    За результатами розгляду порушених питань голови отримали ряд доручень з встановленим терміном їх виконання.
На засідання також були запрошені мешканці населених пунктів Броварського району (смт Калинівка, с. Зазим’є, с. Літки, с. Рожни), які у своїх зверненнях порушили ряд нагальних питань, що потребують негайного вирішення.