Робоча зустріч з керівниками закладів для постійного та тимчасового перебування людей, розташованих на території населених пунктів Броварського району - Броварська РДА

26 січня 2021 року у Броварській районній державній адміністрації, за головуванням виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації Павла Проскочила, відбулася робоча зустріч з керівниками закладів для постійного та тимчасового перебування людей, розташованих на території населених пунктів Броварського району.

В засіданні взяли участь: А. Супрун – радник голови Броварської райдержадміністрації, С. Яковенко представник Броварського управління ГУ ДФС у Київській області, Г. Ткаченко – заступник начальника управління соціального захисту населення Броварської райдержадміністрації, М. Карпенко – представник Броварського управління поліції ГУ НПУ в Київській області, Є. Нишенко – провідний фахівець відділу цивільного захисту Броварського районного управління ГУ ДСНС України у Київській області, В. Хижняк – директор пансіонату «Срібний вік», Б. Даниленко – директор пансіонату,  В. Хоменко – директор пансіонату «Довголіття», О. Цимбаленко – директор пансіонату «Забота», І. Ярмоленко – директор пансіонату «Віра».

П. Проскочило розпочав нараду з проблемних питань, що були виявлені робочою групою при обстеженні  місць постійного та тимчасового  перебування людей, розташованих на території Зазимської територіальної громади.

Метою обстеження стало виправлення порушень, які безпосередньо стосуються стану електрогосподарств даних закладів.

П. Проскочило зазначив, що запрошені підприємці роблять корисну справу, але водночас, не слід забувати про необхідність дотримання санітарних норм та виконання умов утримання людей похилого віку. Це питання має бути на контролі Броварського районного управління Головного управління ДСНС України у Київській області. Зі свого боку керівництво закладів має слідкувати за порядком в приміщенні та на території таких закладів, а також забезпечувати безпеку проживання їх мешканців.  Також додав, що досягти домовленостей можна лише шляхом діалогу.

За результатами перевірки 6 ти закладів постійного та тимчасового  перебування людей похилого віку, були виявлені порушення.

За результатами перемовин, підприємцям були надані доручення по усуненню недоліків та приведення  до належного стану технічної документації.