Робоча нарада в Броварській райдержадміністрації - Броварська РДА

18 січня 2021 року за головування Георгія Біркадзе голови Броварської райдержадміністрації , відбулася робоча нарада з керівниками структурних підрозділів Броварської райдержадміністрації та керівниками служб, які забезпечують життєдіяльність Броварського району.

На нараді було заслухано звіти про пророблену роботу керівників підприємств та організацій які забезпечують життєдіяльність Броварського району за період з 11 до 17 січня 2021 року та заплановані заходи на наступний робочий тиждень.

Валентин Багнюк – повідомив учасникам наради, що на сьогодні  КНП «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» БРР та БМР працює в умовах пандемії.

Крім того, повідомив, що станом на 18 січня 2021 року на стаціонарному лікуванні  інфекційного відділення  перебуває 49 осіб. Серед них 17 пацієнтів з підтвердженим по ПЛР діагнозом на COVID-19, 32 пацієнти з підозрою на гостру респіраторну хворобу. Проліковано та виписано 35 осіб.

На минулому тижні було проведено 3102 консультацій вузьких спеціалістів; 300 флюрографій; 420 рентгенографій легень; 255 ультразвукових досліджень. Госпіталізовано 249 пацієнтів.

Ірина Дементьєва – повідомила, що за минулий тиждень захворюваність серед населення не знизилась . Лікарями первинної ланки медицини було оглянуто 1054 особи. У 58 пацієнтів виявлене респіраторне захворювання COVID-19. 120 осіб взято під нагляд. В зв’язку з відсутністю службового житла деякі медамбулаторії в районі залишаються без сімейних лікарів. Для забезпечення безперебійної роботи лікарів, туди направлено лікарів з інших населених пунктів.

Володимир Ситюк – проінформував присутніх про те, що Броварським районним управлінням головного управління Держпродспоживслужби у Київській області з початку карантину постійно проводяться моніторинг та заходи по перевірці дотримання карантинних обмежень. Службою охоплені всі сфери обслуговування жителів Броварського району.

На минулому тижні проведено перевірку 31 – го об’єкту різної форми власності щодо запобігання розповсюдженню інфекційного захворювання COVID-19, за результатами якої у 8 закладах  були виявлені порушення та недотримання умов карантину. Особливо акцентував увагу на закладах району, де основними порушеннями є не використання засобів індивідуального захисту. Працівниками служби складені приписи про виявлення порушень.

Епізоотична ситуація в районі – благополучна.

Віра Товстоног – ознайомила присутніх з епідемічною ситуацією в районі станом на 16 грудня 2020 року, спричиненою коронавірусною інфекцією СOVID-19, зазначивши, що в порівнянні з минулим тижнем, показник захворюваності зріс.     На сьогодні, лабораторно підтверджених по району – 2787 випадків.   На теперішній час одужало 1794 особи, діагноз яких був підтверджений лабораторно.    За весь період пандемії 49 хворих в районі, внаслідок ускладнень, померли.

У вогнищах, хворих на COVID – 19 проводились епідеміологічні розслідування, санітарно-освітня робота, організовано проведення дезінфекції, установлені контактні особи з хворими. Дані про контактних та про хворих осіб, передані до ЦПМСД району для проведення лікування, медичного спостеркож інформовано еження, а також інформовано управління Національної поліції для проведення контролю за дотриманням хворими та контактними особами правил самоізоляції.

За звітний тиждень на грип та ГРВІ у Броварському районі захворіли 439 осіб, в тому числі 171 дитина. Групових спалахів небезпечних кишкових інфекційних захворювань та харчових отруєнь не зафіксовано.

Інформацію керівників служб району взято до відома та надано відповідні доручення.