Робоча нарада в Броварській райдержадміністрації - Броварська РДА

25 січня 2021 року під головуванням голови Броварської райдержадміністрації Георгія Біркадзе, відбулася робоча нарада з керівниками структурних підрозділів Броварської райдержадміністрації та керівниками служб, які забезпечують життєдіяльність Броварського району.

На нараді були присутні: заступник начальник Броварського міжрайонного відділу лабораторних досліджень О. Строй, начальник  Броварського районного управління головного управління держпродспоживслужби у Київській області В. Ситюк, директор КНП «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня»  БРР та БМР В. Багнюк, директор КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» БРР І. Дементьєва, начальник відділу цивільного захисту Броварського районного управління ГУ ДСНС України в Київській області А. Лічагін, заступник начальника Броварського районного управління ГУ ДСНС України в Київській області А. Насруддінов, керівники структурних підрозділів Броварської райдержадміністрації.

Учасники засідання заслухали звіти про пророблену роботу керівників служб, які забезпечують життєдіяльність Броварського району за період з 18 до 24 січня 2021 року та заплановані заходи на наступний робочий тиждень.

Валентин Багнюк – повідомив учасникам наради, що на сьогодні  КНП «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» БРР та БМР працює в умовах пандемії.

Крім того, повідомив, що станом на 25 січня 2021 року на стаціонарному лікуванні  інфекційного відділення  перебуває 31 хворий. Серед них 7 пацієнтів з підтвердженим по ПЛР діагнозом на COVID-19, 24 пацієнти з підозрою на гостру респіраторну хворобу. Проліковано та виписано 31 пацієнт. За звітний період народилося 21 немовля.

Головний лікар звернув увагу на тенденцію у виявленні вкрай важних ускладнень, що виникають внаслідок захворювання на COVID-19 серед населення району.

На минулому тижні було проведено 3102 консультацій вузьких спеціалістів; 300 флюрографій; 420 рентгенографій легень; 255 ультразвукових досліджень. Госпіталізовано 249 пацієнтів.

Також додав, що найближчим часом у Броварській багатопрофільній клінічній лікарнї буде встановлений новий апарат УЗД. Наразі очікують його доставку.

Ірина Дементьєва – повідомила, що за минулий тиждень захворюваність серед населення знизилась. Лікарями первинної ланки медицини було оглянуто 1547 осіб. У 56 пацієнтів виявлене респіраторне захворювання COVID-19. У 141 особи працівниками мобільної групи взяті біологічнні матеріали та направлені для подальшого дослідження. Видано 204 лікарняних. Виписано 211 рецептів за програмою “Доступні ліки”.

В зв’язку з відсутністю службового житла деякі медамбулаторії в районі залишаються без сімейних лікарів. Для забезпечення безперебійної роботи лікарів, туди направлено лікарів з інших населених пунктів. Зокрема це стосується медамбулаторії в с. Красилівка. Наразі дане питання розглядається в першочерговому порядку головою Калинівської територіальної громади.

Володимир Ситюк – проінформував присутніх про те, що Броварським районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби у Київській області з початку карантину постійно проводяться моніторинг та заходи по перевірці дотримання карантинних обмежень. Службою охоплені всі сфери обслуговування жителів Броварського району.

На минулому тижні проведено перевірку 38 – ми об’єктів різної форми власності щодо запобігання розповсюдженню інфекційного захворювання COVID-19, за результатами якої у 4 закладах  були виявлені порушення та недотримання умов карантину. Особливо акцентував увагу на закладах району, де основними порушеннями є не використання засобів індивідуального захисту. Працівниками служби складені приписи про виявлення порушень.

В ході перевірки фахівцями Броварського районного управління здійснені заходи з інформування та надання рекомендацій щодо посилення контролю суб’єктами господарювання за дотриманням санітарно-гігієнічних вимог, затверджених постановами Головного державного санітарного лікаря України.

Ольга Строй – ознайомила присутніх з епідемічною ситуацією в районі станом на 25 січня 2021 року, спричиненою коронавірусною інфекцією СOVID-19, зазначивши, що в порівнянні з минулим тижнем, показник захворюваності помітно знизився. На сьогодні, лабораторно підтверджених по Броварському району – 2836 випадків.   За даними лікувально-профілактичних закладів, на теперішній час одужало 1832 особи – мешканці Броварського району, діагноз яких був підтверджений лабораторно.    За весь період пандемії 49 хворих в районі, внаслідок ускладнень, померли.

У вогнищах, хворих на COVID – 19 проводились епідеміологічні розслідування, санітарно-освітня робота, організовано проведення дезінфекції, установлені контактні особи з хворими. Дані про контактних та про хворих осіб, передані до ЦПМСД району для проведення лікування та медичного спостеркожеження, а також інформовано управління Національної поліції для проведення контролю за дотриманням хворими та контактними особами правил самоізоляції.

Андрій Лічагін – доповів присутнім, що ситуація у Броварському районі стабільна. За минулий тиждень працівниками служби було здійснено 3 виїзди на гасіння пожеж. Усі пожежі ліквідовано вчасно без постраждалих та загиблих. Надзвичайних ситуацій в районі не виникало.

Інформацію керівників служб району взято до відома.