Робоча нарада в Броварській райдержадміністрації - Броварська РДА

   

Робочу нараду, яка відбулася 06 липня 2020 року в Броварській районній державній адміністрації, за участі сільських, селищних голів (онлайн), керівників структурних підрозділів Броварської райдержадміністрації та керівників установ, які забезпечують життєдіяльність Броварського району, Микола Клименко розпочав з вручення почесних грамот Київської обласної державної адміністрації працівникам Броварської райдержадміністрації.    За сумлінну працю в органах виконавчої влади, зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм  та активну громадську позицію грамотами КОДА були нагороджені: перший заступник голови Броварської районної державної адміністрації Юрій Плакся та начальник відділу управління персоналом та організаційної роботи апарату адміністрації Олена Попова.

 Після вручення нагород голова адміністрації перейшов до розгляду питань порядку денного.
1. Тетяна Козьменко – директор КЗ Броварської районної ради «Броварський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» проінформувала присутніх про роботу комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» в умовах карантинних заходів, запроваджених у зв’язку з коронавірусною інфекцією COVID – 19.”Комунальний заклад Броварської районної ради «Броварський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» на виконання доручення Міністерства соціальної політики України від 12.03.2020 № 3628/0/2-20/61, Постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України корона вірусної інфекції COVID-19» повідомляє що адміністрацією територіального центру у відділенні стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання та відділенні соціальної допомоги вдома вжито необхідні профілактичні, організаційні та матеріально-технічні заходи, спрямовані на запобігання поширенню гострих респіраторних хвороб, а саме:
    – розроблено для працівників та підопічних територіального центру правила поводження на роботі, та в побутових умовах під час пандемії корона вірусної інфекції «COVID-19» ;
    – посилено протиепідемічний режим та забезпечено проведення дезінфекційних заходів у закладі;
    – забезпечено проведення інструктажу працівників закладу щодо основних симптомів корона вірусної інфекції і порядку здійснення профілактичних заходів та алгоритму дій у випадку виявлення хворих із підозрою на інфекцію;
    – організовано постійний моніторинг епідемічної ситуації в закладі ;
     посилилено співпрацю із територіальними медичними закладами;
    – скасовано усі нарадчі та культурно масові заходи;
    – забезпечено багаторазовими захисними масками в кількості 1286 шт. на суму 10971грн. за рахунок благодійників, та гумовими і латексними рукавичками для індивідуального захисту працівників закладу в кількості 1220 шт. на суму 8460 грн. ( в т. ч. за рахунок спецфонду 500 шт. на суму 7500 грн. і благодійна допомога 720 шт. на суму 960 грн.), зокрема тих працівників, які безпосередньо контактують із особами, які перебувають в складних життєвих обставинах та підопічними стаціонарного відділення, дезінфікуючими засобами в кількості 42 літри на суму 2503 грн.; Також сільські та селищні ради таких сіл як Богданівка, Зазим’є, Літочки, Рудня, Погреби, Семиполки, Требухів , Бобрик та смт. В. Димерка і Калита попіклувались за соціальних працівників і закупили захисні маски в кількості 296 шт, рукавички в кількості 296 шт. та дезінфікуючі засоби.
    – організовано систематичне відвідування одиноких, одиноко проживаючих громадян похилого віку, осіб з інвалідністю; з метою мінімізації переміщення таких осіб в публічних місцях та, за потреби, надання медичної допомоги.
    – вжито невідкладних заходів щодо забезпечення в достатній кількості протиепідемічними лікарськими засобами та засобами індивідуального медичного захисту, дезінфекційними засобами тощо;
    У стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання вжито такі заходи:
    – посилено дезінфекційний режим (проведенням вологих прибирань з використанням дезінфікуючих засобів кожні дві години з провітрюванням приміщення для проживання);
    – забезпечено щоденне вимірювання температури підопічним і персоналу, проводиться щоденний моніторинг за станом здоров’я підопічних та працівників закладу з реєстрацію даних в журналі та щоденною передачею даних до департаменту соціального захисту;
    – здійснюється регулярне провітрювання приміщень;
    – призупинено до стабілізації ситуації будь-які поїздки підопічних за межі закладу або їхнє переведення до інших закладів, крім госпіталізації,
    – заборонено відвідування родичами підопічних на період карантину;
    – працівників закладу забезпечено дезинфікуючими засобами, та масками і гумовими рукавичками, очікуються від МТЧХ України захисні костюми;
    – організовано належну роботу карантинного приміщення для ізоляції підопічних з ознаками захворювання на грип та ГРВІ.
    За період карантинних обмежень територіальним центром було організовано та забезпечено через відділення з організації надання адресної натуральної та грошової допомоги підопічних та інших людей похилого віку які опинились в СЖО продуктами харчування, медикаментами, та гуманітарним одягом і взуттям.
    Забезпечено 2883 людини похилого віку продукцією в кількості 4945 наборів на загальну суму 594675 грн. (в т.ч. продукти харчування 574394 грн., та промислові товари на 12261грн., грошова допомога 4600грн., ліки 300грн., гігієнічні засоби на суму 1400грн. ).
    Благодійну допомогу надавали сільські та селищні ради; с. Русанів, смт. Калита, с. Богданівка, с. Княжичі. с. Семиполки. смт. В. Димерка – 168 продуктових наборів на суму 16,8 тис. грн., медичні маски 19 особам 76 масок 760 грн., грошова допомога 23 особам 4600 грн.
    Помісні християнські церкви; смт. В. Димерка, с. Рудня, с. Семиполки, с. Світильня, смт. Калита надали допомогу продуктовими наборами в кількості 138 шт. на суму 17,9 тис. грн., продукти харчування 64 одиниці на суму 1,5 тис. грн.
    Від МХО «Благо» отримали засоби гігієни 2 особи (памперси 5 уп., пелюшки 2 пакети, урологічні прокладки 2 пакети) на суму 1,4 тис. грн..
    Українська православна церкви «Ксенії Блаженної» м. Києва надала допомогу продуктами харчування в кількості 363 одиниці на суму 8,4 тис грн.
    Від храму апостола Іоанна Богослова надійшли продукти харчування 218 одиниці на суму 5,7 тис. грн..
    Від Броварської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України гуманітарної допомоги продуктами харчування (чай, майонез, солодкий напій «Кока – Кола», сік, хліб, паски) – 1167 одиниць на суму 16,4 тис. грн., 2 продуктові набори на суму 0,5 тис. грн..
    Від ТОВ « Княжий хліб» с. Княжичі надано допомогу хлібом 390 одиниць на суму 7,8 тис. грн., та пасками 450 одиниць на суму 7 тис. грн.
    Від міжнародної благодійної організації « Let`s help» , в стаціонарне відділення територіального центру для підопічних було отримано дезінфікуючий засіб 20 л. на суму 1 тис. грн., а також паски 140 шт. на суму 6 тис. грн., які були роздані в смт. Калита, Калинівка та с. Семиполки.
    З отриманої допомоги від ТОВ «Фора» через міжнародну благодійну організацію « Let`s help» були сформовані продуктові набори 750 шт. на суму 157,5 тис. грн. та роздані в 26 селах району.
    Від населення (с. Семиполки , смт. В.Димерка, с. Гоголів) була надана допомога ліками одній особі на суму 0,3 тис. грн., 12 особам продуктові набори суму 3,6 тис. грн., та постільні речі одній особі на 0,4 тис. грн..
    Від організації «Доставка» в с. Красилівка 10 особам були роздані тістечка «Бісквіт Рошен» на суму 0,8 тис. грн..
    Хлібною пекарнею в с. Рудня 14 особам була надана допомога (пиріжки 70 шт.) на суму 0,7 тис. грн.
    Від фермера смт. В.Димерка 38 особам була надана допомога овочами 230 кг. на суму 2,3 тис. грн..
    Від ТОВ « Два млина» с. Жердова була надана допомога пасками 50 шт. на суму 1,5 тис. грн…
    Від ПрАТ «Комбінат тепличний» в селах Княжичі та Семиполки 60 особам була надана допомога овочами (огірки 100 кг) на суму 1,5 тис. грн..
    Від ТОВ «Шельф» в селах Світильня, Плоске 27 особам була надана допомога (оселедець 20 кг.) на суму 1,7 тис. грн..
    Від ТОВ «Голосієво» в селі Гоголів 47 особам була надана допомога (молока 50 л. сметана 6 л. сир 10 кг.) на суму 2,6 тис. грн..
    Від ТОВ «Євро фреш фрут» » в селі Требухів 25 особам була надана допомога фруктами (яблука) на суму 6 тис.грн..
    Від пекарні смт. Димерка була надана допомога пасками 60 шт. на суму 1,8 тис.грн..
    Від ТОВ «АТБ – МАРКЕТ» були сформовані та видані продуктові набори 1582 шт. на суму 304 тис. грн. в 28 селах.
    Відділенням догляду вдома обслуговується 407 одиноких людей та соціальні працівники здійснюють соціальний нагляд ще за 75 виявленими одиноко проживаючими людьми, які не перебувають на обліку в тер. центрі.
    Випадків захворювання на грип, ГРВІ чи корона вірусну інфекцію не було виявлено. За час карантину померло 23 людини від загальних патологій.
    Стаціонарним відділенням обслуговано 14 осіб.
    Відповідно до Постанови КМУ №375 від 29.04.2020 року працівникам, які безпосередньо надають соціальні послуги за місцем проживання, перебування отримувачів здійснюється оплата праці виходячи із фонду заробітної плати.
    В стаціонарному відділені не запроваджувався вахтовий метод роботи через недоцільність, брак приміщення та невеликою відстанню розташування місця проживання персоналу від місця роботи.”       2. Лідія Сенько – начальник Броварського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) Управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області проінформувала учасників наради про те, що станом  на 01 липня 2020 року кількість боржників становить 36.    Загальна сума заборгованості перед управлінням становить 5,9 млн.грн.Борг платників, щодо яких порушено справу про банкрутство або вже визнано банкрутами, складає 26, 3 тис. грн., безнадійний борг – 1,4 млн. грн., дієвий борг – 4,5 млн.грн., в тому числі по відшкодуванню пільгових пенсій 1,7 млн.грн.    Найбільші суми заборгованості мають:    – ДП ПЗ “Плосківський” – 2,2 млн. грн.
    – ТОВ “Бобрицьке”- 1,0 млн. грн.
    – ПАТ “Укргазбуд” – 659, 5 тис. грн.
    В управлінні постійно вживаються заходи по зменшенню заборгованості.     Станом на 01 липня 2020 року на рахунки управління в рахунок погашення заборгованості від підприємств – боржників надійшло 13,9 тис. грн.    Станом на 01 липня 2020 року проведено 2 спільних засідання комісій райдержадміністрації за участю Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із виплати заробітної плати. Заслухано 8 керівників організацій-боржників.    3. Віра Товстоног – завідувач Броварського міжрайонного відділу лабораторних досліджень проінформувала учасників наради про протиепідеміологічну ситуацію в районі, спричинену коронавірусною інфекцією COVID – 19.
    З початку епідемії відділом лабораторних досліджень отримано 227 повідомленнь про підозру на зараження COVID-19.
    Наразі лабораторно підтвердженних на зараження COVID-19 по Броварському району 125 випадків (с. Зазим’я – 24, с. Требухів – 19, смт В. Димерка – 21, с. Мокрець,  с. Богданівка по  6 випадків, с. Княжичі – 10 випадків, с. Гоголів – 8, с. Красилівка, смт Калита, с. Семиполки- по 4 випадки, с. Заворичі, , с. Плоске, , с. Шевченкове – по 3 випадки, с. Бобрик , смт Калинівка, с. Погреби- по 2 випадки, , с. Літочки, с. Русанів, с. Рудня, с. Рожівка по 1 випадку).    Летальних випадків – 2.
    Зареєстровано 63 випадки COVID-19 серед працівників медичних закладів (26,8 % від захворілих), у тому числі 17 працівників, які працюють у лікувально-профілактичних закладах м. Бровари. Усього госпіталізовано 34 хворих.
    Серед осіб, які повністю одужали – 89 мешканців району.
    За минулі вихідні Броварським міжрайонним відділом лабораторних досліджень отримано 5 повідомлення про підозру на CОVID – 19. Інцидентність (загальна кількість нових випадків на COVID-19 за останні 7 днів на 100 тис.населення становить менше, ніж 12 осіб на 100 тис.населення), у Броварському районі становить 610,9 на 100 тис.населення.
   Валентин Багнюк – повідомив учасникам наради, що на сьогодні КНП «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» БРР БМР забезпечена засобами індивідуального захисту в повному обсязі.
        Крім того, поінформував, що станом на 06 липня 2020 року на стаціонарному лікуванні перебуває 16 осіб. З них у 12 хворих діагноз на на COVID-19 підтверджений, біологічні матеріали 4-х хворих знаходяться на дослідженні.     На апараті ШВЛ знаходиться 1 особа.        Наталія Скибенко – проінформувала, що усі підрозділи первинної медицини району забезпечено засобами індивідуального захисту в повному обсязі. Крім того планується закупівля засобів з метою забезпечення амбулаторій первинної медицини у випадку росту захворюваності. 
 Георгій Зубковський – повідомив про те, що установа забезпечена засобами індивідуального захисту в повному обсязі, за останній тиждень кількість екстрених викликів, пов’язаних з COVID-19, а також виїздів на них зменшилась (350 викликів).
    Олександра Вакарчук  – проінформувала  присутніх про те, що Броварське районне управління головного управління Держпродспоживслужби у Київській області забезпечено засобами індивідуального захисту в повному обсязі.        На минулому тижні було проведено перевірку закладів торгівлі та  громадського харчування. Перевірили 73 об’єкти.
 Володимир  Шуб – доповів, що Броварський відділ поліції ГУ НП України в Київській області забезпечено засобами індивідуального захисту (маски, респіратори, рукавички, дезинфікуючі засоби) в повному обсязі. Повідомив, що в літній період, кількість викликів  від населення  значно збільшилась. Їх основна причина –  правопорушення у громадських місцях. Протягом тижня на території району резонансних подій не виникало.       Андрій  Лічагін – доповів, що ситуація у Броварському районі, стосовно кількості виникнення пожеж в районі, погіршилася. За минулий тиждень працівниками служби було здійснено 7 виїздів на пожежі. Зокрема 03 липня 2020 року в с. Княжичі, т/с “Ялинка” внаслідок удару струму від електропередач  виникло загорання автомобіля. Наслідком даного випадку є двоє потерпілих, яких з опіками ІІ та ІІІ ступеню направлено на лікування до Броварської багатопрофіньної клінічної лікарні.
        Проводиться попереджувальна робота з метою недопущення випадків загибелі на воді.
        За результатами наради відповідним структурним підрозділам адміністрації та службам, що забезпечують життєдіяльність району надані доручення . А саме:        1. Провести моніторинг причин значної кількості спалахів інфекційного захворювання на COVID – 19 в населених пунктах Броварського району. Визначити шляхи вирішення даної ситуації        2. Спільно провести перевірку закладів, які порушують карантинні обмеження, що призводить до поширення інфекційного захворювання на COVID – 19 серед населення Броварського району.                     3. Забезпечити чіткий контроль за дотриманням карантинних обмежень закладами торгівлі, громадського харчування, транспорту та розважальними закладами.        Керівники управлінь та служб Броварської райдержадміністрації проінформували присутніх про проведену роботу за минулий тиждень.
        Інформацію керівників служб району та керівників структурних підрозділів Броварської райдержадміністрації взято до відома.