Робоча нарада з керівниками правоохоронних органів

Робоча нарада з керівниками правоохоронних органів

12 квітня 2021 року за головування виконувача обов’язків голови Броварської райдержадміністрації Павла Проскочила, відбулася планова робоча нарада з керівниками правоохоронних органів Броварського району.

Під час наради керівники Броварської райдержадміністрації обговорили з начальником Броварського районного управління поліції Андрієм Астаф’євим та керівником Броварської окружної прокуратури Володимиром Пономаренком низку важливих питань. Зокрема, пов’язаних, з рішенням позачергового засідання комісії Броварського району з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. А саме — щодо продовження терміну до 23 квітня обмежувальних протиепідемічних заходів, передбачених для «червоного» рівня епідемічної небезпеки. Виконання та контроль за дотриманням на території Броварського району вимог карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів, нагадаємо, покладено, зокрема, і на Броварське районне управління поліції.

Також під час засідання керівнику Броварського районного управління ГУ НП у Київській області Андрію Астаф’єву, який у досить короткий термін на своїй посаді зарекомендував себе, як професіонал своєї справи, за сумлінну працю та відданість роботі, вручено відзнаку голови Броварської райдержадміністрації.

Керівники силових структур взяли до відома надані доручення та пообіцяли вжити необхідних заходів для їх вирішення.

(0 votes. Average 0 of 5)