Робоча нарада у Броварській райдержадміністрації - Броварська РДА

Робоча нарада у Броварській райдержадміністрації

30 листопада 2020 року за головуванням голови Броварської райдержадміністрації Г. Біркадзе, відбулася робоча нарада з керівниками структурних підрозділів Броварської райдержадміністрації та керівниками служб, які забезпечують життєдіяльність Броварського району.

На засіданні головою райдержадміністрації піднімалися ряд питань, які на сьогодні потребують негайного вирішення.    Серед них:-  забезпечення киснем та обладнанням для його постачання КНП Броварської районної ради та Броварської міської ради “Броварська Багатопрофільна клінічна лікарня”;-  страхування медичних працівників на випадок інфікування коронавірусом COWID-19;-  забезпечення медичних закладів засобами індивідуального захисту;-  питання щодо сміттєзалища в с. Богданівка;-  питання організації зустрічі з представниками КОДА щодо подальшого існування структурних підрозділів Броварської райдержадміністрації.    Керівники структурних підрозділів адміністрації проінформували про свою роботу за минулий тиждень та план роботи на майбутній. Всі зауваження та пропозиції учасників наради взаті до відома.    За результатами засідання, присутні отримали доручення, відповідно до їх компетенції.