Робоча нарада у Броварській райдержадміністрації - Броварська РДА

28 грудня 2020 року за головуванням голови Броварської райдержадміністрації Георгія Біркадзе, відбулася робоча нарада з керівниками структурних підрозділів Броварської райдержадміністрації та керівниками служб, які забезпечують життєдіяльність Броварського району. 

В ході засідання були заслухані звіти про проведену роботу службами за період з 21 до 28 грудня 2020 року та заплановані заходи на наступний робочий тиждень.

    Валентин Багнюк – повідомив учасникам наради, що на сьогодні  КНП «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» БРР та БМР працює в умовах пандемії.

    Крім того, додав, що станом на 28 грудня 2020 року стан захворюваності на коронавірус серед населення в районі погіршився. За минулий тиждень проведено:

  • 2523 консультацій вузьких спеціалістів;
  • 493 флюрографій, + 500 – на пересувному;
  • 470 рентгенографій легень, 200 – кісток;
  • 174 УЗД – досліджень.

     Госпіталізовано 186 пацієнтів у соматичні відділення.

     На стаціонарному лікуванні  інфекційного відділення  перебуває 45 хворих, з них 20 пацієнтів з підтвердженим по ПЛР діагнозом COVID 19, 25 пацієнтів з підозрою на гостру респіраторну хворобу. Проліковано та виписано 29 пацієнтів.

За минулий тиждень народилися 13 дітей.

     

   Наталія Скибенко – повідомила, що за минулий тиждень захворюваність серед населення Броварського району знову зросла. Сімейними лікарями медичних закладів району за минулий тиждень було проведено 3924 прийомів. Видано 212 лікарняних листів.   Проведено 79 лікарняних листів по ЛКК. Видача  пільгових рецептів   тимчасово  призупинена.

     Здійснено 161 виїзд мобільної бригади для проведення відібрання біологічних матеріалів. Серед них у хворих з підозрою на коронавірус – 87. 149 контактних осіб взято під спостереження.

     Віра Товстоног – ознайомила присутніх з протиепідеміологічною ситуацією в районі станом на 28 грудня 2020 року, спричиненою коронавірусною інфекцією СOVID-19, зазначивши, що в порівнянні з минулим тижнем, показник захворюваності збільшився.    
На сьогодні, лабораторно підтверджених по району – 2516 випадків.  За минулий тиждень госпіталізована 231 особа, хвора на СOVID-19.
На теперішній час одужало 1498 осіб, діагноз яких був підтверджений лабораторно.   
За весь період пандемії 45 хворих в районі, внаслідок ускладнень померли.         
Володимир Ситюк  – проінформував присутніх про те, що Броварським районним управлінням головного управління Держпродспоживслужби у Київській області з початку карантину постійно проводяться моніторинг та заходи по перевірці дотримання карантинних обмежень. Службою охоплені всі сфери обслуговування жителів Броварського району.        
На минулому тижні проведено перевірку 29 об’єктів різної форми власності, за результатами якої у 17 закладах  були виявлені порушення та недотримання умов карантину.
Особливо акцентував увагу на закладах району, де основними порушеннями є не використання засобів індивідуального захисту. Проведені перевірки дотримання організації протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції в смт. Калита с. Заворичі, с. Плоске, с. Світильня.       Також проведено позапланові перевірки дотримання організації протиепідемічних заходів на ринку  в смт. В. Димерка – ринок «Великодимерський», у смт. Калита – ринок ФГ «Фаворит» у с. Гоголів – ринок Ст «Едельвейс»  – без порушень.       
В ході перевірок фахівцями Броварського районного управління здійснені заходи з інформування населення та надання рекомендацій щодо посилення контролю суб’єктами господарювання за дотриманням санітарно – гігієнічних вимог, затверджених постановами Головного державного санітарного лікаря України з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції. 

       Інформацію керівників служб району взято до відома, надано відповідні доручення для розгляду та вирішення нагальних питань.