Робоча нарада у Броварській райдержадміністрації - Броварська РДА

В засіданні взяли участь: в. о. начальника Броварського міжрайонного відділу лабораторних досліджень О. Строй, начальник  Броварського районного управління головного управління держпродспоживслужби у Київській області В. Ситюк, директор КНП «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня»  БРР та БМР В. Багнюк, директор КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» БРР І. Дементьєва, начальник відділу цивільного захисту Броварського районного управління ГУ ДСНС України в Київській області  А. Лічагін, керівники структурних підрозділів Броварської райдержадміністрації.

Сьогодні, 15 лютого 2021 року, нарада в Броварській райдержадіністрації відбулася з урочистого нагородження.

За вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту на Броварщині, Відзнакою голови Броварської районної державної адміністрації нагородили Сергія Никифорова – призера Чемпіонатів Європи 2017 та 2018 років з легкої атлетики.

Далі, в ході засідання, були заслухані звіти про проведену роботу службами за період з 08 до 14 лютого 2021 року та заплановані заходи на наступний робочий тиждень.

Валентин Багнюк – повідомив учасникам наради, що на сьогодні  КНП «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» БРР та БМР працює в режимі пандемії.

Крім того, повідомив, що станом на 15 лютого 2021 року на стаціонарному лікуванні  інфекційного відділення  перебуває 40 хворих. Серед них 16 пацієнтів з підтвердженим по ПЛР діагнозом на COVID-19, 24 пацієнти з підозрою на гостру респіраторну хворобу. Проліковано та виписано 35 пацієнтів. За звітний період народилося 15 немовлят.

Головний лікар звернув увагу на тенденцію у виявленні вкрай важних ускладнень, що виникають, як наслідок захворювання на COVID-19 серед населення району. Це спричиняє велике навантаження на соматичні відділення (кадіологічне, пульмонологічне), куди за минулий тиждень було госпіталізовано 257 хворих. На минулому тижні було проведено 3898 консультацій вузьких спеціалістів; 590 флюрографій; 570 рентгенографій легень; 212 ультразвукових досліджень.

Ірина Дементьєва – повідомила, що за минулий тиждень захворюваність серед населення знизилась. Лікарями первинної ланки медицини було оглянуто 1612 осіб. У 22 пацієнтів виявлене респіраторне захворювання COVID-19. Під спостереження взято 43 контактні особи. За минулий тиждень мобільною бригадою було здійснено виїзди. У 126 осіб працівниками мобільної групи взяті біологічні матеріали та направлені для проведення подальшого дослідження. Проведено 7 експрес-тестів. Видано 126 листів непрацездатності.

Володимир Ситюк – проінформував присутніх про те, що Броварським районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби у Київській області з початку карантину постійно проводяться моніторинг та заходи по перевірці дотримання карантинних обмежень. Службою охоплені всі сфери обслуговування жителів Броварського району.       На минулому тижні проведена перевірка 18 – ти суб’єктів господарювання щодо запобігання розповсюдженню інфекційного захворювання COVID-19, за результатами якої у 10 закладах  були виявлені порушення та недотримання умов карантину. Особливо акцентував увагу на закладах району, де основними порушеннями є не використання засобів індивідуального захисту. Працівниками служби складено 10 приписів та 3 протоколи про виявлення порушень.       В ході перевірки фахівцями Броварського районного управління здійснені заходи з інформування та надання рекомендацій щодо посилення контролю суб’єктами господарювання за дотриманням санітарно-гігієнічних вимог, затверджених постановами Головного державного санітарного лікаря України.

Зазначив, що на території Броварського епізоотична ситуація благополучна. З 15 лютого розпочинається дослідження на туберкульоз великої рогатої худоби в ДППЗ «Плосківський». Далі, окремим планом пройдуть перевірки у всіх сільськогосподарських підприємствах, які мають в наявності ВРХ.

Ольга Строй – ознайомила присутніх з епідемічною ситуацією в районі станом на 15  лютого 2021 року, спричиненою коронавірусною інфекцією СOVID-19, зазначивши, що в порівнянні з минулим тижнем, показник захворюваності не значно, але зріс.

На сьогодні, лабораторно підтверджених по Броварському району – 2959 випадків.   За даними лікувально-профілактичних закладів, на теперішній час одужало 1965 осіб – мешканці Броварського району, діагноз яких був підтверджений лабораторно.

За весь період пандемії 52 хворих в районі, внаслідок ускладнень, померли.

По Броварському району залишається 942 хворих, які ще продовжують лікування.

У вогнищах, хворих на COVID – 19 проводились епідеміологічні розслідування, санітарно-освітня робота, організовано проведення дезінфекції, установлені контактні особи з хворими. Дані про контактних та про хворих осіб, передані до ЦПМСД району для проведення лікування та медичного спостереження, а також інформовано управління Національної поліції для проведення контролю за дотриманням хворими та контактними особами правил самоізоляції.

Андрій Лічагін  –  доповів присутнім, що ситуація у Броварському районі стабільна. За минулий тиждень працівниками служби було здійснено 5 виїздів на гасіння пожеж.      Всі пожежі ліквідовані вчасно без постраждалих та загиблих. Надзвичайних ситуацій в районі не виникало.

Інформацію керівників служб району взято до відома та надано відповідні доручення про розгляд проблемних питань та їх вирішення.