Робоча нарада у Броварській райдержадміністрації - Броварська РДА

В засіданні взяли участь: Начальник Броварського міжрайонного відділу лабораторних досліджень В. Товстоног, начальник  Броварського районного управління головного управління держпродспоживслужби у Київській області В. Ситюк, директор КНП «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня»  БРР та БМР В. Багнюк, заступник директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» БРР Н. Скибенко, начальник відділу цивільного захисту Броварського районного управління ГУ ДСНС України в Київській області  А. Лічагін, керівники структурних підрозділів Броварської райдержадміністрації.

Сьогодні, 22 лютого 2021 року, робоча нарада в Броварській райдержадіністрації розпочалася з представлення новопризначених працівників Броварської районної державної адміністрації.

За результатами конкурсного добору минулого тижня було призначено: Супруна Андрія Васильовича – керівником апарату Броварської районної державної адміністрації, Кисіль Ганну Василівну – керівником Центру надання адміністративних послуг та державної реєстрації Броварської райдержадміністрації, Лущій Галину Андріївну – головним спеціалістом відділу бухгалтерського забезпечення апарату Броварської райдержадміністрації.

Далі, в ході засідання, були заслухані звіти про проведену роботу службами за період з 15 до 21 лютого 2021 року та заплановані заходи на наступний робочий тиждень.

Валентин Багнюк – доповів учасникам наради, що на сьогодні  КНП «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» БРР та БМР працює в умовах пандемії.

Повідомив, що станом на 22 лютого 2021 року на стаціонарному лікуванні інфекційного відділення перебуває 40 хворих. Серед них 19 пацієнтів з підтвердженим по ПЛР діагнозом на COVID-19, 21 пацієнт з підозрою на гостру респіраторну хворобу. Проліковано та виписано 43 пацієнти. За звітний період народилося 18 немовлят.

Головний лікар звернув увагу на тенденцію у виявленні вкрай важних ускладнень, що виникають, як наслідок захворювання на COVID-19 серед населення району. Це спричиняє велике навантаження на соматичні відділення (кадіологічне, пульмонологічне), куди за минулий тиждень було госпіталізовано 228 пацієнтів. На минулому тижні фахівцями лікарні було проведено 3458 консультацій вузьких спеціалістів; 492 флюрографії; 402 рентгенографій легень; 206 ультразвукових досліджень.

Крім того проінформував присутніх, що на цьому тижні в Броварській багатопрофільній клінічній лікарні заплановано встановлення новітніх апаратів рентген та узд – обстеження італійського виробництва.

Наталія Скибенко – повідомила, що у порівнянні з минулим тижнем, показник захворюваності серед населення району не зменшився. Лікарями первинної ланки медицини було оглянуто 4286 осіб. У 38 пацієнтів виявлене респіраторне захворювання COVID-19. Під спостереження взято 102 контактні особи. За минулий тиждень мобільною бригадою було здійснено 133 виїзди. У 133 осіб працівниками мобільної групи взяті біологічні матеріали та направлені для проведення подальшого дослідження. Видано 183 листів непрацездатності. Виписано 365 пільгових рецептів за програмами “Доступні ліки” та “Пільгове забезпечення медикаментами при амбулаторному лікуванні”.

Володимир Ситюк – проінформував присутніх про те, що Броварським районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби у Київській області з початку карантину постійно проводяться моніторинг та заходи по перевірці дотримання карантинних обмежень. Службою охоплені всі сфери обслуговування жителів Броварського району.

На минулому тижні проведена перевірка 27 – ми суб’єктів господарювання щодо запобігання розповсюдженню інфекційного захворювання COVID-19, за результатами якої у 15 закладах  були виявлені порушення та недотримання умов карантину. Особливо акцентував увагу на закладах району, де основними порушеннями є не використання засобів індивідуального захисту. Працівниками служби складено 15 протоколів про виявлення порушень, які є обов’язковими до виконання.

В ході перевірки фахівцями Броварського районного управління здійснені заходи з інформування та надання рекомендацій щодо посилення контролю суб’єктами господарювання за дотриманням санітарно-гігієнічних вимог, затверджених постановами Головного державного санітарного лікаря України.

Зазначив, що на території Броварського епізоотична ситуація благополучна. На минулому тижні фахівцями служби були проведені дослідження на туберкульоз великої рогатої худоби в ДППЗ «Плосківський». Далі, цього тижня буде здійснено перевірку ВРХ на сільськогосподарському підприємстві у с. Княжичі.

Віра Товстоног – ознайомила присутніх з епідемічною ситуацією в районі станом на 22  лютого 2021 року, спричиненою коронавірусною інфекцією СOVID-19.

На сьогодні, лабораторно підтверджених по Броварському району – 2959 випадків. За даними лікувально-профілактичних закладів, на теперішній час одужало 3016 осіб – мешканці Броварського району, діагноз яких був підтверджений лабораторно. За весь період пандемії 52 хворих в районі, внаслідок ускладнень, померли.

По Броварському району залишається 942 хворих, які ще продовжують лікування.

У вогнищах, хворих на COVID – 19 проводились епідеміологічні розслідування, санітарно-освітня робота, організовано проведення дезінфекції, установлені контактні особи з хворими. Дані про контактних та про хворих осіб, передані до ЦПМСД району для проведення лікування та медичного спостереження, а також інформовано управління Національної поліції для проведення контролю за дотриманням хворими та контактними особами правил самоізоляції.

Андрій Лічагін  –  доповів присутнім, що ситуація у Броварському районі стабільна. За минулий тиждень працівниками служби було здійснено 9 виїздів на гасіння пожеж. Всі пожежі ліквідовані вчасно без постраждалих та загиблих. Надзвичайних ситуацій в районі не виникало.

Інформацію керівників служб району взято до відома та надано відповідні доручення про розгляд проблемних питань та їх вирішення.