Робоча нарада у Броварській райдержадміністрації

Робоча нарада у Броварській райдержадміністрації

15 березня у Броварській райдержадміністрації відбулася робоча нарада за участю начальників управлінь, відділів та служб, які забезпечують життєдіяльність Броварського району.

В засіданні взяли участь: перший заступник голови Броварської райдержадміністрації Павло Проскочило, керівник апарату Броварської районної державної адміністрації Андрій Супрун, директор КНП «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня»  БРР та БМР Валентин Багнюк, заступник начальника Броварського міжрайонного відділу лабораторних досліджень Ольга Строй, заступник директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» БРР Наталія Скибенко, начальник відділу цивільного захисту Броварського районного управління ГУ ДСНС України в Київській області Андрій Лічагін, керівники структурних підрозділів Броварської райдержадміністрації.

Робоча нарада розпочалася з представлення новопризначених працівників Броварської районної державної адміністрації.

За результатами конкурсного добору минулого тижня було призначено: Петриш Ганну Олександрівну – головним спеціалістом відділу житлово-комунального господарства, цивільного захисту, екології та природних ресурсів, Надзугу Юлію Олександрівну – головним спеціаліст відділу з питань внутрішнього аудиту, Комаровського  Олексія Віталійовича – головного спеціаліста відділу організаційно-інформаційної діяльності апарату адміністрації, Гривко Аллу Володимирівну – головним спеціалістом відділу юридичного забезпечення та роботи зі зверненнями громадян апарату адміністрації, Бодню Євгена Олександровича – провідним спеціалістом відділу юридичного забезпечення та роботи зі зверненнями громадян апарату адміністрації, Пінчука Дмитра Петровича – головним спеціалістом з питань запобігання та виявлення корупції апарату адміністрації, Глобу Андрія Павловича – державним реєстратором Центру надання адміністративних послуг та державної реєстрації, Тимошенко Тетяну Петрівну – головним спеціалістом сектору культури, національності та релігій.

У ході засідання, були заслухані звіти про проведену роботу службами за період з 9 до 14 березня 2021 року та заплановані заходи на наступний робочий тиждень.

Валентин Багнюк — повідомив, що за тиждень оглянуто — 4435 пацієнтів, зроблено 590 флюорографій, 292 пацієнти госпіталізовано, проліковано — 52 пацієнти, народилося 25 дітей, 39 медиків провакциновано.

За тиждень підтверджених хворих з COVID-19 -10 осіб. (8- місто Бровари, 2- район). Поступило хворих з підозрою на COVID-19 – 37 (23– місто Бровари, 14- район). Всього хворих з підтвердженим діагнозом COVID-19 – 40  чол.

Ольга Строй — доповіла, що з початку пандемії COVID-19 Броварським МРВЛД зареєстровано 7336 підтверджених випадки COVID-19 по Броварському району.

За час епідемії на COVID-19 захворіло 381 дитини (Броварський район).

Серед медичних працівників зареєстровано 676 випадки захворювань на дану інфекцію, зокрема, серед тих, хто працює у лікувально-профілактичних закладах міста Бровари та Броварського району — 306 хворих.

Усього госпіталізовано за цей період 918 хворих на COVID-19, м. Бровари — 469, м. Славутич — 121, Броварський район — 328.

За цей час зареєстровано 140 летальних випадків, з них по м. Бровари — 77, Броварського району — 55 (смт. В. Димерка — 9 хворих, с. Гоголів — 6, смт. Калита — 5, с. Требухів — 4, с. Княжичі — 3, смт. Калинівка, с. Бобрик, с. Семиполки, с. Зазим’є, с. Красилівка, с. Скибин, с. Богданівка, с. Рожни, с. Погреби, с. Заворичі — по 2 хворих, с. Шевченкове, с. Тарасівка, с. Світильня, с. Мокрець, с. Пухівка, с. Залісся, с. Літки — по 1 хворому), м. Славутич — 8 хворих.

За даними лікувально-профіклатичних закладів, повністю одужало 7484 хворих, зокрема, 3534 жителів м. Бровари, м. Славутич — 1029 та 2784 мешканців Броварського району.

Залишається 1069 випадків активних хворих на коронавірусну хворобу, по м. Бровари — 504 хворих, Броварський район — 416, м. Славутич — 149.

Наталія Скибенко — доповіла, що за звітний період було прийнято амбулаторно 9648 пацієнтів, видано 160 лікарняних листів, проведено по лікарсько-консультативній комісії — 32 лікарняних листи, видано пільгових рецептів по програм і «Доступні ліки» — 312, здійснено виїздів мобільної бригади — 189, взято мазків 206 ПЛР, швидких тестів — 24, взято під спостереження з Дз ковід — 45 осіб, взято під спостереження контактних осіб — 83.

Андрій Лічагін — проінформував, що надзвичайних ситуацій не було, однак, зареєстровано 5 пожеж без загиблих та травмованих. А саме:

— 08.03.2021 с. Зазим’є, вул. Садова, загорання житлового будинку.

— 10.03.2021 с. Залісся, вул. Київська, загорання прибудови до житлового будинку на площі 20 м. кв.

— с. Гайове СТ «Діброва», вул. Архітектурна, загорання житлового будинку.

— 11.03.2021 с. Семиполки, вул. Шкільна, загорання не експлуатуючої будівлі.

— 12.03.2021 смт. Калинівка, загорання трав’яного настилу та відходів виробництва ПАТ «Комбінат Тепличний».

— 14.03.2021 Калинівка заявлено вздовж дороги щось горить виїздом на місце нічого не виявлено хибний виклик.

Інформацію керівників служб району взято до відома та надано відповідні доручення про розгляд проблемних питань та їх вирішення.

(0 votes. Average 0 of 5)