Робоча нарада у Броварській райдержадміністрації

Робоча нарада у Броварській райдержадміністрації

У засіданні взяли участь: голова Броварської райдержадміністрації Георгій Біркадзе, перший заступник головиБроварської райдержадміністрації Павло Проскочило, керівник апарату Броварської районної державної адміністрації Андрій Супрун, директор КНП «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» БРР та БМР Валентин Багнюк, заступник начальника Броварського міжрайонного відділу лабораторних досліджень Ольга Строй, директор КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» БРР Ірина Дементьєва, начальник відділу цивільного захисту Броварського районного управління ГУ ДСНС України в Київській області Андрій Лічагін, керівники структурних підрозділів Броварської райдержадміністрації.

У ході засідання, були заслухані звіти про проведену роботу службами за період з 23 до 28 березня 2021 року та заплановані заходи на наступний робочий тиждень.

Ольга Строй — повідомила, що епідеміологічна ситуація із захворюванням на коронавірусну хворобу щоденно погіршується, як у місті, так і у районі.

У період з 22 по 26 березня 2021 року отримано та опрацьовано 359 термінових повідомлень на коронавірусну хворобу, по місту Бровари — 65, по району — 227, а також отримано 168 позитивних результатів тестів на ПЛР мешканців міста.

Заступник начальника Броварського міжрайонного відділу лабораторних досліджень Ольга Строй

Від початку пандемії в Броварському районі (з урахуванням даних по місту Славутич) зареєстровано 10012 підтверджених випадків корона вірусної хвороби.

Станом на 26 березня по місту Бровари було зареєстровано 4979 підтверджених випадків захворювання, по Броварському району — 3787 випадки. У тому числі, серед дітей віком від 0 до 17 років, зареєстрованих 420 випадків захворювання, по місту Бровари — 253, по району 167.

Серед загальної кількості захворівши на СОVID-19 виявлено 693 медичних працівників, зокрема, 319, що працюють в медичних закладах міста та району.

Із загальної кількості підтверджених випадків COVID-19 госпіталізовано та перебувало на стаціонарному лікуванні 1012 осіб, на амбулаторному лікуванні, тобто, під медичним спостереженням в умовах самоізоляції перебувало 8818 осіб. Одужало 6643 хворих: по місту Бровари 3645 осіб, по району 2995. Залишається активно хворих 2286.

За період пандемії у місті та районі від ускладнень, викликаних COVID-19 померло 163 хворих, по місту Бровари — 97 осіб, по району — 66 осіб. За тиждень по місту померло 15 осіб, по району — 6.

Ірина Дементьєва — проінформувала, що за період з 20 по 26 березня прийнято лабораторно 10067 чоловік, видано лікарняних листів — 359. Лікарняних листів проведено по лікарсько-консультативній комісії — 43.

Видано пільгових рецептів по програмі «Доступні ліки» — 336, здійснено виїздів мобільної бригади — 215, взято мазків ПЛР — 432, швидких тестів — 29, під спостереження з Дз ковід — 134 особи, під спостереження контактних осіб взято — 179.

Валентин Багнюк — наголосив, що за звітний тиждень проведено 4042 консультації вузьких спеціалістів, проведено 620 флюорографії та 820 рентгенографій.

У соматичні відділення госпіталізовано 240 пацієнтів, прийнято лабораторно у ВЕНСД — 1239 пацієнтів, зафіксовано невиробничих травм — 135.

По інфекційному відділенню госпіталізовано 65 хворих, з них 34 пацієнти з підтвердженим по ПЛР діагнозом COVID-19, 31 пацієнт — з підозрою на гостру респіраторну хворобу, проліковано (виписано) 50 пацієнтів, померло від СОVID-19 — 7 пацієнтів.

Народилося за минулий тиждень — 14 дітей, перехворіло медичних працівників загалом — 480.

Андрій Лічагін — проінформував, що надзвичайних ситуацій не було. Однак зафіксовано загалом 21 пожежа.

— 22.03.2021 — с. Красилівка, вул. Басова — пожежа виробничо-складських приміщень з пиломатеріалами.

— 23.03.2021 — с. Требухів, вул. Горького — загорання приватного житлового будинку. В наслідок пожежі одна людина отримала опіки обличчя І ступеню.

— 25.03.2021 — с. Зазим’є, вул. Радгоспна — загорання складу з виготовлення та зберігання кормів для собак.

— с. Богданівка, вул. Хоменка, загорання приватного житлового будинку.

— 26.03.2021 — с. Погреби, вул. Погребський шлях — загорання мобільної споруди.

— 27.03.2021 — с. Рожни, СТ «Трудовик», вул. Южна — загорання приватного будинку.

— смт. Калита, вул. І. Франка — загорання дерева.

— 28.03.2021 — с. Требухів — СТ «Поляна», вул. Південна — загорання Тимчасової мобільної споруди.

Також за тиждень відбулося 13 пожеж трав’яного настилу. Трава горіла у селах та селищах та їх околицях — Заворичі, Семиполки (двічі), Квітневе (двічі), Калита (5 разів), Калинівка, Опанасів, Рожни.

Інформацію керівників служб району взято до відома та надано відповідні доручення про розгляд проблемних питань та їх вирішення.

(0 votes. Average 0 of 5)