Робоча нарада у Броварській райдержадміністрації

Робоча нарада у Броварській райдержадміністрації

5 квітня 2021 року відбулася нарада керівників установ Броварської райдержадміністрації, які забезпечують життєдіяльність Броварського району та засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Броварської райдержадміністрації.

У засіданні взяли участь: виконувач обов’язки голови Броварської райдержадміністрації Павло Проскочило, керівник апарату Броварської районної державної адміністрації Андрій Супрун, директор КНП «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» БРР та БМР Валентин Багнюк, заступник начальника Броварського міжрайонного відділу лабораторних досліджень Ольга Строй, директор КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» БРР Ірина Дементьєва, заступник начальника управління Держспоживслужби у Броварському районі Олександра Вакарчук тапредставник Броварського районного управління поліції Олександр Дяченко.

У ході засідання, були заслухані звіти про проведену роботу службами за період з 29 березня до 4 квітня 2021 року та заплановані заходи на наступний робочий тиждень.

Валентин Багнюк — проінформував, що в КНП «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» БРР та БМР за минулий тиждень проведено 3623 консультацій вузьких спеціалістів, проведено 626 флюорографій, проведено УЗД — 218. По стаціонару госпіталізовано — 239 пацієнтів в соматичні відділення, прийнято амбулаторно в ВЕНСД — 126 пацієнтів, зафіксовано невиробничих травм — 200 випадків.

По інфекційному відділенню: госпіталізовано 65 хворих, з них 38 пацієнтів з підтвердженим по ПЛР діагнозом COVID-19, 27 пацієнтів з підозрою на гостру респіраторну хворобу, проліковано 70 пацієнтів. 4 пацієнта померло від COVID-19.

Олександра Вакарчук — повідомила, що Броварським районним управлінням держпродспоживслужби з 29 березня по 4 квітня проведено моніторинг дотримання протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції на період карантину в закладах торгівлі, громадського харчування, салонах краси та інших закладах Броварського району.

Проведена перевірка обмежувальних заходів суб’єктами господарювання на території Броварського району на 65-и об’єктах, з них виявлені порушення правил щодо карантину на 25-ти об’єктах. Зокрема, порушення виявлені в таких населених пунктах, як Требухів, Княжичі, Калита, Рудня, Бобрик, Бровари.

За результатами проведених перевірок надано пропозиції щодо усунення порушення правил карантину суб’єктам господарювання.

Ірина Дементьєва — повідомила, що у період з 24 березня по 2 квітня Комунальним некомерційним підприємством «Центр первинної медико-санітарної допомоги» прийнято амбулаторно — 10 288 чоловік, видано 281 лікарняний лист, проведено по лікарсько-консультаційній комісії — 24 лікарняних листи, здійснено 165 виїздів мобільної бригади, взято 483 мазків ПЛР, 16 швидких тестів, взято під спостереження з діагнозом COVID-19 — 95 осіб, взято під спостереження контактних осіб — 185.

Олександр Дяченко — проінформував, що за вказаний період по місту Бровари зареєстровано 388 повідомлень. Внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань 10 відомостей, з них 2 випадки (тілесні ушкодження) розкрито та особи встановлено. Не розкритими залишається 8 випадків — крадіжки та пограбування.

Зафіксовано 28 випадків раптової смерті, з них 4 внесено до ЄРДР, 16 ДТП без травмованих.

Всього складено адміністративних протоколів — 80.

З них: порушення карантинних вимог — 19, вчинення насильства в сім’ї — 9, перевищення водіями встановлених обмежень швидкості руху та порушення інших ПДР — 2.

Ольга Строй — наголосила, що з початку пандемії COVID-19, Броварським МРВЛД зареєстровано 9671 підтверджених випадків, зокрема, по місту Бровари — 5600 хворих, по Броварському районі — 4071 хворих.

За час епідемії на COVID-19 захворіло 448 дітей, що становить 4,6% від загальної кількості випадків (м. Бровари — 271, Броварський район — 177).

Заступник начальника Броварського міжрайонного відділу лабораторних досліджень Ольга Строй

Серед медичних працівників зареєстровано 707 випадків захворювань на дану інфекцію, в тому числі, що працюють у лікувально-профілактичних закладах міста Бровари та Броварського району — 484 хворих.

Усього госпіталізовано за цей період 832 хворих на COVID-19, м. Бровари — 589, Броварський район — 343.

За цей час зареєстровано 170 летальних випадків (м. Бровари — 101, Броварський район — 69).

За даними лікувально-профілактичних закладів, повністю одужало 6783 хворих, в тому числі 3677 жителів Броварів та 3106 мешканців району.

Залишається 2718 випадків активних хворих на коронавірусну хворобу, по Броварах 1822 хворих, Броварський район 896, тобто, хворі, які ще лікуються.

У Баришівському районі з початку епідемії станом зареєстровано 1971 підтверджений випадок COVID-19, зокрема, дітей — 31 особа, медичних працівників — 30, активних хворих — 333, померло 23 хворих.

У м. Березань зареєстровано 1228 випадків COVID-19, з них 22 дитини, медичних працівників — 38, померло13 хворих, активних хворих — 216.

В Згурівському районі зареєстровано 671 випадок COVID-19, з них 4 дітей, 14 медичних працівників, померло 11 хворих, активних хворих — 216.

За звітний тиждень на грип та ГРВІ у Броварському районі захворіли 764 особи, в тому числі, дітей до 17 років — 294 випадки. Захворюваність на грип і ГРВІ за звітний тиждень на 11% нижча за попередній. Зниження захворюваності серед дітей відбулося за рахунок канікул у навчальних закладах.

Інформацію керівників служб району взято до відома та надано відповідні доручення про розгляд проблемних питань та їх вирішення.

(0 votes. Average 0 of 5)