Робоча нарада у Броварській райдержадміністрації

51
Робоча нарада у Броварській райдержадміністрації

26 квітня 2021 року за головування виконувача обов’язків голови Броварської райдержадміністрації Павла Проскочила, відбулася нарада керівників установ, які забезпечують життєдіяльність Броварського району. До роботи у нараді приєдналися і представники медичних закладів Баришівської та Згурівської територіальних громад.

У робочій нараді взяли участь: керівник апарату Броварської районної державної адміністрації Андрій Супрун, провідний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, цивільного захисту, екології та природних ресурсів – Рената Бащенко, генеральний директор КНП «Баришівська БЛ» Баришівської селищної ради Київської області — Галину Буняк, директор КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» БРР Ірина Дементьєва, директор КНП «Згурівського центру первинної медико-санітарної допомоги» Згурівської селищної ради Київської області — Олександр Зіборов, головний лікар, КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Баришівської селищної ради Київської області – Павло Коврига, заступник начальника Броварського районного управління ГУ ДСНС України в Київській області – Андрій Лічагін, головний лікар КНП «Згурівської селищної ради Київської області» – Василь Моцюк, начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Броварського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Київській області – Володимир Ситюк, заступник начальника Броварського міжрайонного відділу лабораторних досліджень – Ольга Строй.

У ході засідання, були заслухані звіти про проведену роботу службами за період з 19 до 25 квітня 2021 року та заплановані заходи на наступний робочий тиждень.

Ірина Дементьєва — повідомила, що кількість хворих на COVID-19 не зменшується і ситуація залишається напруженою. У період з 19 квітня по 25 квітня Комунальним некомерційним підприємством «Центр первинної медико-санітарної допомоги» прийнято амбулаторно — 9847 чоловік, видано 206 лікарняних листів, проведено по лікарсько-консультаційній комісії — 7 лікарняних листів, здійснено 34 виїзди мобільної бригади, взято 219 мазків ПЛР, 71 швидких тестів, взято під спостереження з діагнозом COVID-19 — 73 особи, взято під спостереження контактних осіб — 108, видано 417 пільгових рецептів по програмі «Доступні ліки».

Уже отримана нова партія вакцини AstraZeneca (Південна Корея) і вже розпочалася вакцинація від COVID-19.

Володимир Ситюк — повідомив, що Броварським районним управлінням Держпродспоживслужби з 19 по 25 квітня проведено моніторинг дотримання протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції на період карантину у закладах торгівлі, громадського харчування, салонах краси та інших закладах Броварського району.

Також проведена перевірка обмежувальних заходів суб’єктами господарювання на території Броварського району на 45-х об’єктах, з них виявлені порушення правил щодо карантину на 29-х об’єктах. Зокрема, порушення виявлені в таких населених пунктах, як Зазим’є, Пухівка, Погреби.

За результатами проведених перевірок підготовлено приписи про їх усунення та здійснені заходи інформування населення та надання рекомендацій щодо посиленого контролю суб’єктами господарювання за дотриманням санітарно-гігієнічних вимог, затверджених постановами Головного державного санітарного лікаря України.

Ольга Строй — зазначила, що з початку пандемії COVID-19 Броварським МРВЛД зареєстровано 12974 підтверджених випадків, зокрема, по Броварському району — 4765 хворих.

За час епідемії на COVID-19 захворіло 197 дітей, що становить 4,4% від загальної кількості випадків зареєстрованих у Броварському районі.

Заступник начальника Броварського міжрайонного відділу лабораторних досліджень – Ольга Строй

Серед медичних працівників зареєстровано 754 випадків захворювань на дану інфекцію, зокрема, що працюють у лікувально-профілактичних закладах міста Бровари та Броварського району — 506 хворих. Серед медичних працівників м. Бровари і Броварського району, захворілих на коронавірусну хворобу, зареєстровано 4 летальних випадки.

За час пандемії від ускладнень, викликаних COVID-19 померло 228 хворих, по Броварському району — 82.

За даними лікувально-профілактичних закладів, повністю одужало 9832 хворих, в тому числі 3801 мешканців Броварського району.

Залишається 2914 випадків активних хворих на коронавірусну хворобу, по Броварському районі – 882.

Фахівцями Броварського МРВЛД у всіх вогнищах хворих на COVID-19 (підозри) проводились епідеміологічні розслідування, санітарно-освітня робота, організовано проведення дезінфекції, установлені контактні особи з хворими.

Не було зафіксовано групових спалахів небезпечних кишкових інфекційних захворювань та харчових отруєнь. Реєструвались поодинокі випадки гострих кишкових інфекцій, окремі випадки повітряно-крапельних інфекцій та інші інфекції.

Олександр Зіборов — проінформував, що під час епідемії, спричиненої поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 з березня 2020 р., первинну медичну допомогу населенню Згурівської громади чисельністю 15490 осіб, надають працівники 6 амбулаторій загальної практики-сімейної медицини, 9 фельдшерсько-акушерських пунктів та 14 фармакологічних пунктів. Відповідно до протоколів оперативного штабу, наказів МОЗ України проводиться моніторинг стану здоров’я громадян, виявлення ймовірно інфікованих і контактних осіб, медичний супровід карантинних заходів, зокрема амбулаторне лікування.

Первинною допомогою охоплено все населення району, незалежно від наявності декларацій. На звітну дату укладено 10 107декларацій, які підписали з лікарями 65,3% жителів Згурівської громади.

Пан Зіборов зауважив, що всього з початку епідемії: виявлено 958 осіб, хворих на коронавірус, із них у 2021 році – 449 осіб. Одужало – 829 осіб, із них у 2021 році – 397 осіб. Померло – 22 особи, із них у 2021 році – 9.

З початку протиепідемічних заходів доставлено до Державної установи «Київський обласний лабораторний центр МОЗ України» 3030 зразків біологічного матеріалу на аналіз за методом полімеразно-ланцюгової реакції (ПЛР), з них у 2021 році – 1262 зразки для ПЛР-досліджень.

Крім того, в Згурівській амбулаторії сімейної медицини з діагностичною метою виконано 877 обстежень швидкими тестами.

Василь Моцюк — зазначив, що на даний час відповідальні особи Згурівського ЦПМСД формують списки громадян, що виявили бажання вакцинуватися проти коронавірусної інфекції COVID-19.

На наступному тижні КНП “Згурівський ЦПМСД”отримає нову партію вакцини AstraZeneca (Південна Корея).

Наразі триває робота по проведенню щеплень в Згурівській амбулаторії та продовжується запис на вакцинацію населення Згурівської громади.

На поточний третій етап відповідно до “Дорожньої карти” МОЗ передбачається та запрошується категорія мешканців 65+, а також категорії з попередніх двох етапів (в т. ч. медичні працівники незалежно від місця роботи). Також окремо формуються списки та маршрути для мобільної бригади для вакцинації маломобільної категорії населення  та осіб, що їх доглядають.

Галина Буняк — проінформувала, що інфекційне відділення КНП «Баришівська БЛ» завантажено на 200 %. Існують проблеми у забезпеченні лікарні киснем. Зазначено, що карантинні обмеження варто продовжити щоб досягти стійкого результату по зменшенню захворюваності на COVID-19.

Андрій Лічагін, якийпроінформував, що за період з 19 по 25 квітня 2021 року надзвичайних ситуацій не виникало. Було зафіксовано загалом 10 виїздів, із них 4 – трав’яного настилу, 2 хибних.

Інформацію керівників служб району взято до відома та надано відповідні доручення про розгляд проблемних питань та їх вирішення.

Також визначено, що раз на місяць буде проводитися нарада з керівниками медичних закладів Броварського району. Таким днем визначено останню середу місяця.

54321
(0 votes. Average 0 of 5)