Робоча нарада у Броварській райдержадміністрації - Броварська РДА

    

 Робочу нараду, яка відбулася 13 липня 2020 року в Броварській районній державній адміністрації, за участі керівників структурних підрозділів Броварської райдержадміністрації та керівників установ, які забезпечують життєдіяльність Броварського району, Микола Клименко розпочав з інформації служб району, про проведену роботу за минулий тиждень.

Володимир Ситюк  – проінформував  учасників наради про те, що на минулому тижні працівниками Броварського районного управління головного управління Держпродспоживслужби у Київській області проведено перевірку  суб’єктів господарювання в таких населених пунктах: с. Літки, с. Требухів, с. Пухівка, с. Гоголів. Перевірено 34 суб’єкти. В ході перевірки у 24 – х виявлено порушення, а саме в закладах громадського харчування та закладах торгівлі продуктовими та не продуктовими товарами. За результатами перевірок по виявленим порушенням працівниками Броварського відділу поліції ГУ НП в Київській області складені  протоколи.    Також разом з представниками міськрайонної газети “Нове життя” було здійснено перевірку закладу торгівлі (ринку) у с. Русанів. Порушень не виявлено.    На цьому тижні заплановано проведення рейдової перевірки стихійної торгівлі в с. Плоске.        Сергій Седляр  – повідомив учасникам наради, що на сьогодні КНП «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» БРР БМР забезпечена засобами індивідуального захисту в повному обсязі.
        Крім того, поінформував, що станом на 13 липня 2020 року на стаціонарному лікуванні перебуває 15 осіб, з підозрою та підтвердженим діагнозом на COVID-19 (11 випадків – діагноз підтверджено, 4 – ро, серед яких є діти – під підозрою).
Наталія Скибенко  – проінформувала, що усі підрозділи первинної медицини району проходять підготовку до видачі електронних лікарняних. Наразі чекають встановлення програм для обслуговування мешканців району. Надалі заплановане навчання медперсоналу.
 Георгій Зубковський – повідомив про те, що установа забезпечена засобами індивідуального захисту на 30 днів. За минулий тиждень працівниками екстреної медичної допомоги було здійснено 311 виїздів. З них 4 – пов’язаних з COVID-19. Крім того протягом даного періоду збільшилась кількість викликів по наданню  медичної допомоги особам у стані алкогольного сп’яніння, серед яких є діти.
 Юрій Ющенко  – доповів, що на минулому тижні надзвичайних подій  на території Броварського району не виникало. 
Віра Товстоног  – проінформувала присутніх , що Броварським міжрайонним відділом лабораторних досліджень до поліції щоденно надається інформація про хворих на COVID-19, або які перебувають під підозрою захворювання та знаходяться на самоізоляції (з вказівками П.І.П, адрес та інших контактних даних останніх), для подальшого контролю дотримання ними вимог самоізоляції.
        З початку епідемії відділом лабораторних досліджень отримано 246 повідомлень про підозру на зараження COVID-19.
        Наразі лабораторно підтвердженних на зараження COVID-19 по Броварському району 136 випадків (с. Зазим’я – 25, с. Требухів, смт В. Димерка – по 22 випадки, с. Мокрець –  6, с. Княжичі – 11 випадків, с. Гоголів – 8, с. Богданівка – 8, смт Калита,  с. Красилівка, с. Семиполки – по 4 випадки, с. Заворичі,с. Плоске,    с. Шевченкове, с. Погреби – по 3 випадки, с. Бобрик, смт Калинівка, с. Рудня  –  по 2 випадки, с. Літочки, с. Русанів, с. Рожівка, с. Скибин по 1 випадку).        Летальних випадків – 2.
        Зареєстровано 65 випадків з  COVID-19 серед працівників медичних закладів, у тому числі 20 працівників, які працюють у лікувально-профілактичних закладах м. Бровари та району. 
        Серед осіб, які повністю одужали – 97 мешканців району.
        За минулі вихідні Броварським міжрайонним відділом лабораторних досліджень отримано 3 повідомлення про підозру на CОVID – 19. Інцидентність (загальна кількість нових випадків на COVID-19 за останні 7 днів на 100 тис.населення, яка не повинна перевищувати 12 осіб на 100 тис.населення), у Броварському районі становить 8,4 на 100 тис.населення.
Андрій Лічагін – доповів, що ситуація у Броварському районі, стосовно кількості виникнення пожеж в районі, не погіршилася. За минулий тиждень працівниками служби було здійснено виїзди, серед яких 2 – виїзди на виявлення факту утоплення.
        Проводиться попереджувальна робота з метою недопущення випадків загибелі на воді.
        Керівники управлінь та служб Броварської райдержадміністрації проінформували присутніх про проведену роботу за минулий тиждень.        За підсумками наради окремим структурним підрозділам та службам району надані відповідні доручення:        1. Провести робочу нараду з лікарями первинної ланки медицини щодо недопущення надання консультацій та медичної допомоги у телефонному режимі.        2.  З метою забезпечення безпеки громадян та недопущення трагічних випадків на водних об’єктах під час літнього відпочинку, розмістити в міськрайонній газеті «Нове життя» та максимально поширити у групах соцмережі фейсбук інформацію про правила поведінки на воді.         3. Підготувати та розмістити на шпальтах міськрайонної газети «Нове життя» матеріал про роботу медичного персоналу Броварської станції медичної допомоги КНП КОР «Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».        4. Службі у справах дітей та сім’ї адміністрації провести інформаційно-просвітницьку та роз’яснювальну роботу серед батьків (осіб, що їх заміняють) стосовно шкідливості вживання алкоголю та наркотичних речовин дітьми.        5. Проінформувати про результати проведеної експертизи приймального відділення  КНП БРР та БМР «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня».        6. Підготувати та провести семінар-нараду з основних положень антикорупційного законодавства для працівників Броварської райдержадміністрації.        7. Внести зміни до програми збереження фондів трудового архіву Броварського району та надати розрахунок потреб на виготовлення і встановлення стелажів для архіву Броварської райдержадміністрації.        8. Провести (позачергово) перевірку виконання делегованих повноважень Пухівською сільською радою.        9. Щомісячно подавати інформацію про роботу вашого управління, відділу, служби для висвітлення на офіційному вебсайті Броварської райдержадміністрації.        Інформацію керівників служб району та керівників структурних підрозділів Броварської райдержадміністрації взято до відома.