Робоча нарада у Броварській районній державній адміністрації - Броварська РДА

За головуванням виконувача обов’язків голови Броварської райдержадміністрації Павла Проскочила, у малій залі райдержадміністрації відбулася робоча нарада з керівниками структурних підрозділів Броварської райдержадміністрації, та керівниками установ, які забезпечують життєдіяльність Броварського району.

У засіданні взяди участь: начальник Броварського міжрайонного відділу лабораторних досліджень Віра Товстоног, начальник  Броварського районного управління головного управління держпродспоживслужби у Київській області Володимир Ситюк, директор КНП «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня»  БРР та БМР Валентин Багнюк, директор КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» БРР Ірина Дементьєва,начальник відділу цивільного захисту Броварського районного управління ГУ ДСНС України в Київській області  Андрій Лічагін та керівники структурних підрозділів Броварської райдержадміністрації.

В ході засідання були заслухані звіти про проведену роботу службами за період з 25 до 31 січня 2021 року та заплановані заходи на наступний робочий тиждень.

Валентин Багнюк – повідомив учасникам наради, що на сьогодні  КНП «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» БРР та БМР працює в режимі панжемії.

Крім того, повідомив, що станом на 01 лютого 2021 року на стаціонарному лікуванні  інфекційного відділення  перебуває 45 хворих. Серед них 15 пацієнтів з підтвердженим по ПЛР діагнозом на COVID-19, 30 пацієнтів з підозрою на гостру респіраторну хворобу. Проліковано та виписано 47 пацієнтів. За звітний період народилося 14 немовлят.

Головний лікар звернув увагу на тенденцію у виявленні вкрай важних ускладнень, що виникають внаслідок захворювання на COVID-19 серед населення району. Це спричиняє велике навантаження на соматичні відділення (кадіологічне, пульмонологічне), куди за минулий  тиждень було госпіталізовано 248 хворих.

На минулому тижні було проведено 3663 консультації вузьких спеціалістів; 560 флюрографій; 517 рентгенографій легень; 253 ультразвукових досліджень.

Ірина Дементьєва – повідомила, що за минулий тиждень захворюваність серед населення знизилась. Лікарями первинної ланки медицини було оглянуто 1543 особи. У 31 пацієнта виявлене респіраторне захворювання COVID-19. За минулий тиждень мобільною бригадою було здійснено 36 виїздів. У 108 осіб працівниками мобільної групи взяті біологічні матеріали та направлені для подальшого дослідження. Проведено 30 експрес-тестів. Видано 119 лікарняних листів.

Володимир Ситюк – проінформував присутніх про те, що Броварським районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби у Київській області з початку карантину постійно проводяться моніторинг та заходи по перевірці дотримання карантинних обмежень. Службою охоплені всі сфери обслуговування жителів Броварського району.

На минулому тижні проведено перевірку 25 – ти суб’єктів господарювання щодо запобігання розповсюдженню інфекційного захворювання COVID-19, за результатами якої у 21 закладі  були виявлені порушення та недотримання умов карантину. Особливо акцентував увагу на закладах району, де основними порушеннями є не використання засобів індивідуального захисту. Працівниками служби складені приписи про виявлення порушень.       В ході перевірки фахівцями Броварського районного управління здійснені заходи з інформування та надання рекомендацій щодо посилення контролю суб’єктами господарювання за дотриманням санітарно-гігієнічних вимог, затверджених постановами Головного державного санітарного лікаря України.        Зазначив, що з середини лютого розпочнеться безкоштовна вакцинація тварин проти сказу. Бажаючі господарі матимуть можливість отримати вакцину та привити своїх домашніх улюбленців.

Також додав, що на минулому тижні відбулася нарада з мисливствознавцями, де було створено робочі групи.

Віра Товстоног – ознайомила присутніх з епідемічною ситуацією в районі станом на 01 лютого 2021 року, спричиненою коронавірусною інфекцією СOVID-19, зазначивши, що в порівнянні з минулим тижнем, показник захворюваності помітно знизився.

На сьогодні, лабораторно підтверджених по Броварському району – 2881 випадкок.   За даними лікувально-профілактичних закладів, на теперішній час одужало 5757 осіб – мешканців Броварського району, діагноз яких був підтверджений лабораторно.

За весь період пандемії 49 хворих в районі, внаслідок ускладнень, померли.

По Броварському району 1825 випадків залишається активних хворих. Тобто хворі, які ще лікуються.

У вогнищах, хворих на COVID – 19 проводились епідеміологічні розслідування, санітарно-освітня робота, організовано проведення дезінфекції, установлені контактні особи з хворими.   Дані про контактних та про хворих осіб, передані до ЦПМСД району для проведення лікування та медичного спостереження, а також інформовано управління Національної поліції для проведення контролю за дотриманням хворими та контактними особами правил самоізоляції.

Андрій Лічагін  –  доповів присутнім, що ситуація у Броварському районі стабільна. За минулий тиждень працівниками служби було здійснено 3 виїзди на гасіння пожеж.

Усі пожежі ліквідовано вчасно без постраждалих та загиблих. Надзвичайних ситуацій в районі не виникало.

Інформацію керівників служб району взято до відома та надано відповідні доручення про розгляд проблемних питань та їх вирішення.