Робоча нарада у Броварській районній державній адміністрації - Броварська РДА

В засіданні взяли участь: в. о. начальника Броварського міжрайонного відділу лабораторних досліджень О. Строй, начальник  Броварського районного управління головного управління держпродспоживслужби у Київській області В. Ситюк, директор КНП «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня»  БРР та БМР В. Багнюк, директор КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» БРР І. Дементьєва, начальник відділу цивільного захисту Броварського районного управління ГУ ДСНС України в Київській області  А. Лічагін, керівники структурних підрозділів Броварської райдержадміністрації.

В ході засідання були заслухані звіти про проведену роботу службами за період з 01 до 07 лютого 2021 року та заплановані заходи на наступний робочий тиждень.

Валентин Багнюк – повідомив учасникам наради, що на сьогодні  КНП «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» БРР та БМР працює в режимі пандемії.

Крім того, повідомив, що станом на 08 лютого 2021 року на стаціонарному лікуванні  інфекційного відділення  перебуває 32 хворі. Серед них 11 пацієнтів з підтвердженим по ПЛР діагнозом на COVID-19, 21 пацієнт з підозрою на гостру респіраторну хворобу. Проліковано та виписано 35 пацієнтів. За звітний період народилося 18 немовлят.

Головний лікар звернув увагу на тенденцію у виявленні вкрай важних ускладнень, що виникають, як наслідок захворювання на COVID-19 серед населення району. Це спричиняє велике навантаження на соматичні відділення (кадіологічне, пульмонологічне), куди за минулий тиждень було госпіталізовано 282 хворих. На минулому тижні було проведено 4912 консультацій вузьких спеціалістів; 640 флюрографій; 690 рентгенографій легень; 276 ультразвукових досліджень.

Ірина Дементьєва – повідомила, що за минулий тиждень захворюваність серед населення знизилась. Лікарями первинної ланки медицини було оглянуто 1582 особи. У 10 пацієнтів виявлене респіраторне захворювання COVID-19. Під спостереження взято 24 контактні особи. За минулий тиждень мобільною бригадою було здійснено 67 виїздів. У 94 осіб працівниками мобільної групи взяті біологічні матеріали та направлені для проведення подальшого дослідження. Проведено 22 експрес-тести. Видано 145 листів непрацездатності.

Володимир Ситюк – проінформував присутніх про те, що Броварським районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби у Київській області з початку карантину постійно проводяться моніторинг та заходи по перевірці дотримання карантинних обмежень. Службою охоплені всі сфери обслуговування жителів Броварського району. На минулому тижні проведена перевірка 18 – ти суб’єктів господарювання щодо запобігання розповсюдженню інфекційного захворювання COVID-19, за результатами якої у 8 закладах  були виявлені порушення та недотримання умов карантину. Особливо акцентував увагу на закладах району, де основними порушеннями є не використання засобів індивідуального захисту. Працівниками служби складені приписи про виявлення порушень.

В ході перевірки фахівцями Броварського районного управління здійснені заходи з інформування та надання рекомендацій щодо посилення контролю суб’єктами господарювання за дотриманням санітарно-гігієнічних вимог, затверджених постановами Головного державного санітарного лікаря України.

Зазначив, що на території Броварського епізоотична ситуація благополучна.

Ольга Строй – ознайомила присутніх з епідемічною ситуацією в районі станом на 08  лютого 2021 року, спричиненою коронавірусною інфекцією СOVID-19, зазначивши, що в порівнянні з минулим тижнем, показник захворюваності помітно знизився.

На сьогодні, лабораторно підтверджених по Броварському району – 2923 випадки.   За даними лікувально-профілактичних закладів, на теперішній час одужало 1934 особи – мешканці Броварського району, діагноз яких був підтверджений лабораторно.

За весь період пандемії 49 хворих в районі, внаслідок ускладнень, померли.

По Броварському району 940 випадків залишається активних хворих. Тобто хворі, які ще лікуються.

У вогнищах, хворих на COVID – 19 проводились епідеміологічні розслідування, санітарно-освітня робота, організовано проведення дезінфекції, установлені контактні особи з хворими. Дані про контактних та про хворих осіб, передані до ЦПМСД району для проведення лікування та медичного спостереження, а також інформовано управління Національної поліції для проведення контролю за дотриманням хворими та контактними особами правил самоізоляції.

Андрій Лічагін  –  доповів присутнім, що ситуація у Броварському районі стабільна. За минулий тиждень працівниками служби було здійснено 1 виїзд на гасіння пожежі.   Пожежа ліквідована вчасно без постраждалих та загиблих. Надзвичайних ситуацій в районі не виникало.

Інформацію керівників служб району взято до відома та надано відповідні доручення про розгляд проблемних питань та їх вирішення.