Робоча нарада у Броварській районній державній адміністрації - Броварська РДА

 Робоча нарада у Броварській районній державній адміністрації

Робочу нараду, яка відбулася 28 вересня 2020 року у Броварській райдержадміністрації, голова адміністрації Георгій Біркадзе розпочав зі знайомства з керівниками установ, які забезпечують життєдіяльність Броварського району. Далі голова адміністрації перейшов до підведення підсумків проведеної роботи службами за минулий тиждень та ознайомився з проблемними питаннями району.

 Валентин Багнюк – повідомив учасникам наради, що на сьогодні КНП «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» БРР та БМР працює в умовах пандемії. Щодо готовності до опалювального сезону, проінформував, що КНП «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» БРР БМР повністю готова до його початку.
Крім того, повідомив, що станом на 28 вересня 2020 року на стаціонарному лікуванні інфекційного відділення перебуває 23 особи. 28 осіб з підозрою на коронавірусне захворювання, серед них 8 – дітей, очікують результатів ПРЛ- тестів.
    Наталія Скибенко – повідомила, що протягом минулого тижня зареєстровано 20 осіб з підозрою на COVID – 19. 56 осіб знаходяться на самоізоляції. Також повідомила, що направлення на рентген обстеження хворих з підозрою на коронавірус відбувається за окремим графіком тобто, для запобігання контакту хворих зі здоровими, визначено години прийому.
    Ігор Семко – доповів, що ситуація у Броварському районі, стосовно кількості виникнення пожеж, відносно не погіршилася. За минулий тиждень працівниками служби було здійснено 9 виїздів на пожежі, 5 з них на загорання трав’яного настилу. Завдяки оперативним діям працівників Броварського районного відділу ГУ ДСНС України в Київській області пожежі було вчасно ліквідовано. Обійшлося без жертв та потерпілих.
    Володимир Ситюк – проінформував присутніх про те, що Броварським районним управлінням головного управління Держпродспоживслужби у Київській області з початку карантину постійно проводяться моніторинг та заходи по перевірці дотримання карантинних обмежень. Службою охоплені всі сфери обслуговування жителів Броварського району.
    На минулому тижні проведено перевірку 20 – ти об’єктів різної форми власності щодо запобігання розповсюдженню інфекційного захворювання COVID-19, за результатами якої у 5 – ти закладах були виявлені порушення та недотримання умов карантину. Особливо акцентував увагу на освітніх закладах району, де основними порушеннями є не використання засобів індивідуального захисту. Працівниками служби складені приписи про виявлення порушень.
    Віра Товстоног – ознайомила присутніх з протиепідеміологічною ситуацією в районі станом на 28 вересня. 2020 року, спричиненою коронавірусною інфекцією СOVID-19.
    На сьогодні, лабораторно підтверджених по району, кількість випадків – 548. А саме: с.Княжичі – 39; с. Зазим’я – 40; смт Калита – 40; с.Требухів – 46; смт Велика Димерка – 72; с. Погреби – 19; с. Гоголів – 25; с. Красилівка – 16; с. Бобрик – 13, с. Мокрець – 17; с.Заворичі – 24; с.Шевченкове – 35; с. Залісся – 1; с. Семиполки – 28; с. Літочки – 2; с. Плоске – 10; с. Русанів – 6, с. Богданівка – 19; смт Калинівка – 21; с. Рудня – 18; с. Квітневе – 2; с. Рожівка – 1; с. Скибин – 3, с. Літки – 8, с. Тарасівка – 22, с. Пухівка – 5, с. Рожни – 9, с. Михайлівка – 1, с. Світильня – 2, с. Опанасів – 1, с. Перемога – 1. З них, було госпіталізовано – 86. На амбулаторно-поліклінічному лікуванні – 462.
    На теперішній час одужало 239 осіб, що підтверджено лабораторно.
    П’ятеро хворих, внаслідок ускладнень, померли (с. Зазим’я – 2, с. Княжичі – 1, с. Шевченкове – 1, смт Калинівка – 1).
    Інцидентність (загальна кількість нових випадків COVID-19 за останні чотирнадцять днів на 100 тис. населення) в Броварському районі становить 101,2 на 100 тис. населення.
    Максим Скидан – доповів, що протягом минулого тижня на території району резонансних подій не виникало.
    За минулий тиждень до Броварського відділу поліції надійшло 246 повідомлень. З них з ознаками кримінальних правопорушень – 25. Вони внесені до ЄРДР.
    Лариса Шапка – проінформувала присутніх про роботу редакції газети «Нове життя» та про умови розміщення інформації на її шпальтах.
    Наталія Кривобок – ознайомила присутніх з роботою редакції радіомовлення.
    Петро Примак – Гоголівський сільський голова ознайомив присутніх з діяльність сільської ради відносно культурних та освітніх закладів села Гоголів. Зазначив, що одним із проблемних питань для населеного пункту є не належний стан автомобільних доріг, що потребує їх ремонту.
    Сергій Новохацький – секретар Богданівської сільської ради зазначив, що одним із проблемних питань громади котеджного містечка «Нова Богданівка» (250 домогосподарств) є припинення з 01 листопада 2020 року водопостачання та водовідведення.
   Віталій Крупенко – голова Зазимської сільської ради проінформував, що на території Зазимської ОТГ проживає спортсмен Дмитро Ловчинський, який нещодавно здобув перемогу та титул чемпіону України з боксу.
    Основною проблемою громади є стан електропостачання. При найменшому пориві стихії, населені пункти залишаються без електропостачання, що призводить до великих збитків як населення так і підприємств, що знаходяться на території ОТГ.
    Вадим Булкот – голова Калинівської селищної ради проінформував, що населені пункти громади повністю готові до початку опалювального сезону. Проблематикою на сьогодні також є електропостачання та налагодження контактів з керівництвом «ДТЕК Київські електромережі».
    Микола Губський – заступник голови Великодимерської селищної ради повідомив що їх громада є спроможною та забезпечує життя мешканців всіх населених пунктів, які входять до її складу.
   Надія Костенкова – представник Калитянської селищної ради також озвучила ряд проблемних питань, які стосуються Калитянської ОТГ та потребують вирішення.
    Віктор Петренко – Княжицький сільський голова проінформував присутніх про проведену роботу та акцентував увагу голови на проблемі електропостачання у населеному пункті.
    Михайло Гайдак – Літочківський голова доповів присутнім також про проблематику електропостачання та необхідність заміни стовпів електромережі.
    Тетяна Зіневич – секретар Плосківської сільської ради акцентувала увагу присутніх на питанні розпаювання землі на території Плосківської сільської ради (до цього часу землі, які належать Плосківській сільськійи раді – не розпайовані).   
    Інформацію керівників служб району та сільських, селищних голів взято до відома. 
    Головою адміністрації надано  доручення про організацію спільних нарад для розгляду проблемних питань та їх вирішення.