Робоча нарада у Броваській районній державній адміністрації - Броварська РДА

 Робочу нараду, яка відбулася 15 червня 2020 року в Броварській районній державній адміністрації, за участі керівників структурних підрозділів Броварської райдержадміністрації та керівників установ, які забезпечують життєдіяльність Броварського району, голова адміністрації Микола Клименко розпочав з представлення нового начальника служби у справах дітей та сім’ї Броварської районної державної адміністрації (на період карантину) – Юрченко Ольги Борисівни. 

 Інформація служб району
        Заступник головного лікаря Броварської багатопрофільної клінічної лікарні Григорій Павлін повідомив учасникам наради, що на сьогодні 18 хворих – з підтвердженим діагнозом на зараження COVID-19, з них 4 – в реанімації, це 25 % від загальної кількості ліжкомісць. Зазначив, що збільшилась кількість хворих у наступних відділеннях: кардіологія, гастроентерологія, неврологія. Пульмонологічне відділення незагружене.
        Заступник директора Центру первинної медико-санітарної допомоги Наталія Скибенко проінформувала, що хворі, які знаходяться на самоізоляції не порушують правил карантину.
        З початку епідемії захворіло 71 особа. На сьогодні 58 з них повністю одужали та зняті з обліку. Решта хворих знаходяться під спостереженням сімейних лікарів.
        Представник Броварського районного управління ГУ ДСНС України у Київській області Микола Коваленко доповів, що ситуація у Броварському районі, стосовно кількості виникнення пожеж, не погіршилася. За минулий тиждень працівниками служби було здійснено 9 виїздів, з них 2 – ДТП (с.Залісся, автотраса Київ-Чернігів поворот на смт В.Димерка (2 загиблих), 1 – потопельник (с. Рожни, річка «Десна»). Усі пожежі ліквідовано вчасно, без жертв та потерпілих.
        Представник Броварського міжрайонного відділу лабораторних досліджень Ольга Строй проаналізувала ситуацію з захворюванням на коронавірусну інфекцію на території Броварського району.
        З початку епідемії відділом лабораторних досліджень отримано 181 повідомлення про підозру на зараження COVID-19.
        Наразі лабораторно підтвердженних на зараження COVID-19 по Броварському району 92 випадки (с. Зазим’я – 23, с. Требухів – 9, смт В. Димерка – 17, с. Мокрець, с. Княжичі – по 6 випадків, с. Богданівка – 4, с. Заворичі, с. Красилівка, с. Гоголів, смт Калита, с. Плоске, с. Семиполки – по 3 випадки, с. Шевченкове с. Бобрик – по 2 випадки, с. Погреби, с. Літочки, с. Русанів, смт Калинівка, с. Рудня по 1 випадку).
        Летальних випадків – 2.
        Серед жителів району, у яких виявили захворювання на коронавірус: 61 жінка, віком від 21 до 96 років, 24 чоловіки від 24 до 94 років та 7 – дітей, віком від 5 до 14 років.
        Зареєстровано 52 випадки COVID-19 серед працівників медичних закладів (31,2 % від захворілих), у тому числі 17 працівників, які працюють у лікувально-профілактичних закладах м. Бровари. Усього госпіталізовано 25 хворих.
        Серед осіб, які повністю одужали – 58 мешканців району.
        За минулі вихідні Броварським міжрайонним відділом лабораторних досліджень отримано 4 повідомлення про підозру на CОVID – 19. За лабораторно-підтвердженим аналізом зареєстровано 1 хворого з Броварського району.
        Фахівцями Броварського міжрайонного відділу лабораторних досліджень у всіх вогнищах підозри на респіраторне захворювання проводились епідеміологічні розслідування, організовано проведення дезинфекції, встановлено контактних осіб.
        Керівник Броварського районного управління держпродспоживслужби Володимир Ситюк проінформував присутніх про роботу управління, яку було проведено на минулому тижні.
        Це рейдові перевірки стихійної торгівлі в с. Пухівка, с. Літки. За результатами перевірок, по виявленим порушенням, працівниками Броварського відділу поліції ГУ НП в Київській області складено 6 протоколів. 09 червня 2020 року приймали участь в комісійній перевірці стану готовності закладів дошкільної освіти Броварського району до роботи в умовах карантину, а саме: ЗДО «Малятко» Красилівської сільської ради, ДНЗ «Сонечко» Калинівської ОТГ, КДНЗ «Курчатко» Рожівської сільської ради. За результатами комісійної перевірки заклади готові до роботи в умовах карантину.
        Представник Броварської станції екстреної медичної допомоги Іванна Яйченя повідомила, що за останній тиждень кількість виїздів на виклики з підозрою на інфекційне захворювання COVID-19 дещо збільшилась, а ОРЗ – зменшилась (всього 13 викликів, для порівняння на минулому тижні було – 44).
        Виконуючий обов’язки заступника начальника Броварського відділу поліції Володимир Шуб проінформував учасників наради що Броварським відділом поліції складено 52 протоколи про адміністративні правопорушення, щодо притягнення до відповідальності за порушення правил карантину, з яких судом прийнято 1 рішення. За порушення масочного режиму акти не складалися.
        За результатами наради надані доручення відповідним структурним підрозділам адміністрації та службам, що забезпечують життєдіяльність району. А саме:
        1. Проаналізувати стан освоєння коштів сільськими, селищними радами, що виділялися з місцевого та державного бюджетів протягом 2020 року.
        2. Розробити графік об’їзду завершених об’єктів, на які виділялися кошти з місцевого та державного бюджетів у 2020 році.
        3. Висвітлювати інформацію зазначену в пунктах 1, 2 даного доручення на сайті Броварської райдержадміністрації.
        4. Провести нараду щодо передачі на баланс відділу освіти, культури, молоді та спорту Броварської райдержадміністрації опалювальних котелень навчально-виховних закладів, які знаходяться в с. Пухівка, с. Плоске, с. Літки.
        5. Проаналізувати тарифи на постачання тепла комунальними та приватними підприємствами по Богданівській сільській раді.
        6. Створити робочу групу по перевірці водних об’єктів для визначення їх можливої паспортизації.
        7. Визначити водні об’єкти, щодо можливості їх паспортизації.
        8. Підготувати роз’яснення навчальним закладам району про обов’язкову наявність відповідних щеплень при прийомі дітей до дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів.