Робоча нарада у Броваській районній державній адміністрації - Броварська РДА

Робочу нараду, яка відбулася 09 червня 2020 року в Броварській районній державній адміністрації, за участі керівників структурних підрозділів Броварської райдержадміністрації, керівників установ які забезпечують життєдіяльність Броварського району та сільських, селищних голів (онлайн) голова адміністрації Микола Клименко розпочав з вручення Новосьоловій Карині Олександрівні, дитині, позбавленій батьківського піклування, ключів від квартири, яка була придбана Броварською райдержадміністрацією за кошти державної субвенції в селі Богданівка. 

О. Пилипенко – заступник військового комісара, начальник відділення комплектування, доповів щодо стану оповіщення призовників та призову громадян на строкову військову службу весною 2020 року.
М. Клименко – акцентував увагу на тому, що існують проблемні питання з виконання заходів весняного призову громадян на строкову військову службу та запропонував шляхи їх вирішення.
Л. Чайка – начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації проінформувала про стан підготовки до роботи дошкільних навчальних закладів району.
У рамках послаблення протиепідемічних заходів у закладах освіти Броварського району здійснюється підготовка до роботи дошкільних навчальних закладів району. Від сьогодні, згідно з затвердженим графіком, буде проводитися об’їзд закладів дошкільної освіти з метою перевірки виконання заходів, які необхідні для їх відкриття.
Ю. Плакся – перший заступник голови райдержадміністрації повідомив про організацію зон відпочинку на воді та наголосив, що на території Броварського району відсутні спеціально відведені зони пляжів на природних та штучних водоймах.
З метою перевірки місць масового відпочинку на водних об’єктах району створена відповідна робоча група та складено графік перевірки.
С. Мисюк – виконуючий обов’язки начальника відділу юридичного забезпечення, документообігу та роботи із зверненнями громадян апарату адміністрації, проаналізувала стан виконавської дисципліни та організації виконання доручень голови Броварської райдержадміністрації головами сільських та селищних рад, керівниками структурних підрозділів Броварської райдержадміністрації та керівниками установ, які забезпечують життєдіяльність Броварського району.
О. Строй – проінформувала учасників наради про ситуацію з захворюванням на коронавірусну інфекцію на території Броварського району.
З початку епідемії до Броварського міжрайонного відділу лабораторних досліджень надійшло 164 термінових повідомлення про підозру на коронавірусну інфекцію COVID-19 у мешканців району. Лабораторно підтверджених 82 випадки (с. Зазим’я – 23 випадки, смт В. Димерка -16, с. Требухів – 9, с. Мокрець – 5, с.Княжичі – 4,с.Красилівка, с.Заворичі, с.Гоголів по три випадки, смт Калита, с.Шевченково, с.Бобрик, с.Богданівка, с.Семиполки, с.Плоске по два випадки, с.Погреби, с. Літочки, с.Русанів, смт Калинівка – по 1 випадку). На амбулаторному лікуванні та самоізоляції знаходиться 60 хворих, госпіталізовано – 22. Одужало – 42 мешканці району. З пансіонату «Любов», що в селі Зазим’я знято карантинні обмеження, усі хворі закладу одужали.
В. Ситюк – проінформував присутніх про роботу управління, яку було проведено на минулому тижні.
Було продовжено проведення рейдів по перевірці виконання карантинних обмежень в закладах торгівлі, аптечних пунктах, АЗС та закладах надання перукарських послуг. Вказано на виявлені недоліки. Також проводилась перевірка перевізників, як по м.Бровари, так і по Броварському району. Були певні зауваження, але в процесі перевірки всі недоліки виправлено.
Г. Павлін – повідомив учасникам наради, що на сьогодні всього підтверджених хворих з COVID-19 за добу по району – 2 особи. Решта пацієнтів знаходяться на амбулаторному лікуванні, під наглядом сімейних лікарів. Зазначив, що у кардіологічному відділенні лікарні збільшилась кількість хворих на серцево – судиннні захворювання.
І. Дємєнтьєва – проінформувала, що хворі, які знаходяться на самоізоляції не порушують правил карантину. З початку епідемії захворіло 82 особи. На сьогодні вже 42 з них повністю одужало та знято з обліку. Решта хворих знаходяться під спостереженням сімейних лікарів.
А. Лічагін – доповів, що ситуація у Броварському районі, стосовно кількості виникнення пожеж в районі, не погіршилася. За минулий тиждень працівниками служби було здійснено 4 виїзди. З них 3 на пожежі, 1 на ДТП.
В. Бабич, Т. Іваненко, Т. Філіпова, Н. Песляк – проінформували про роботу закладів в період карантинних обмежень.
В. Шуб – доповів, що у зв’язку з покращенням погодних умов, збільшився і рівень злочинності та аварійності.
Г. Зубковський – повідомив про те, що збільшилася кількість викликів по підозрі на захворювання COVID – 19. Кадрове забезпечення задовільне, але у зв’язку з невисоким рівнем заробітної плати можуть звільнитися працівники, які відпрацювали обов’язкові 3 роки. Є проблеми з медикаментами, але питання вирішується з благодійними закладами.
Керівники управлінь та служб Броварської райдержадміністрації проінформували присутніх про проведену роботу за минулий тиждень.
Інформацію керівників служб району та керівників структурних підрозділів Броварської райдержадміністрації взято до відома.
Враховуючи обговорення нагальних питань, учасники наради прийняли рішення.
За результатами наради надані доручення відповідним структурним підрозділам адміністрації та службам, що забезпечують життєдіяльність району. А саме:
1. Перевірити законність функціонування пансіонату «Любов», що розташований у с. Зазим’є, та інших подібних закладів на території Броварського району.
1.1. Проаналізувати стан виконання доручень голови Броварської районної державної адміністрації за 2020 рік.
2. Для проведення якісного призову громадян на строкову військову службу весною 2020 року активізувати проведення роз’яснювальної, агітаційної роботи серед населення громад щодо виконання конституційного обов’язку громадян, популяризації служби у Збройних Силах України та відповідальність за ухиляння від призову на строкову військову службу.
2.1. Привести в належний стан ведення військового обліку.
2.2. Належним чином забезпечити оповіщення громадян про проходження строкової служби.
2.3. Провести розшукові заходи щодо осіб, які ухиляються від призову на строкову військову службу та не з’являються за викликом до районного військового комісаріату.
3. Провести перевірку стану утримання і експлуатації дитячих та спортивних майданчиків.
4. Розробити алгоритм дій щодо паспортизації місць масового відпочинку населення на водних об’єктах району.