Робоча нарада у Броваській районній державній адміністрації - Броварська РДА

 Робочу нараду, яка відбулася 22 червня 2020 року в Броварській районній державній адміністрації, за участі сільських, селищних голів (онлайн), керівників структурних підрозділів Броварської райдержадміністрації та керівників установ, які забезпечують життєдіяльність Броварського району, Микола Клименко розпочав з розгляду питань порядку денного.

 1. Плакся Ю.С. – перший заступник голови Броварської районної державної адміністрації – поінформував присутніх про хід виконання районної Програми соціально-економічного, культурного, духовного розвитку Броварського району на 2020 рік за І квартал 2020 року.         2. О. Строй – проінформувала учасників наради про те, що забезпечення засобами індивідуального захисту Броварського міжрайонного відділу лабораторних досліджень не є повним, тому до райдержадміністрації буде підготовлено лист з переліком засобів, які в подальшому необхідно придбати.
   Г. Павлін – повідомив учасникам наради, що на сьогодні КНП «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» БРР БМР забезпечена засобами індивідуального захисту в повному обсязі.
        Крім того, поінформував, що станом на 22.06.2020 року на стаціонарному лікуванні перебуває 23 особи, з підозрою, чи підтвердженим діагнозом на COVID-19 (16 випадків – діагноз підтверджено, 7 – під підозрою).
І. Дємєнтьєва – проінформувала, що усі підрозділи первинної медицини району забезпечено засобами індивідуального захисту в повному обсязі. Крім того планується закупівля засобів з метою забезпечення амбулаторій первинної медицини у випадку росту захворюваності.
 Г. Зубковський – повідомив про те, що установа забезпечена засобами індивідуального захисту в повному обсязі, за останній тиждень кількість екстрених викликів, пов’язаних з COVID-19, а також виїздів на них зменшилась.
    В. Ситюк – проінформував присутніх про те, що Броварське районне управління головного управління Держпродспоживслужби у Київській області забезпечено засобами індивідуального захисту в повному обсязі.
 В. Шуб – доповів, що Броварський відділ поліції ГУ НП України в Київській області забезпечено засобами індивідуального захисту (маски, респіратори, рукавички, дезинфікуючі засоби) в повному обсязі.
3. Яіцька Л.П. – начальник Управління соціального захисту населення Броварської райдержадміністрації доповіла про хід виконання районної програми забезпечення проведення роз’яснювальної роботи та оформлення субсидій серед населення Броварського району в умовах підвищення цін і тарифів на комунальні послуги.
        Протягом 2019 року субсидією користувалася 7171 сім’я. Згідно плану асигнувань в 2019 році на забезпечення управління по програмі житлових субсидій було виділено 175, 0 тис.грн., використано – 170, 8 тис.грн.
        Доручено:
        – сільським/селищним головам району забезпечити проведення моніторингу заборгованості по сплаті субсидій.
4. Г. Павлін – повідомив, що протягом вихідних 20-21 червня до лікарні швидкою доставлено 24 особи. За минулу добу поступила двоє осіб з підозрою на COVID-19.
        Стан заповнюваності інфекційного відділення лікарні станом на сьогодні становить 60%, крім того неврологічне відділення лікарні переповнено.
О. Строй – доповіла, що Броварським міжрайонним відділом лабораторних досліджень до поліції щоденно надається інформація про хворих на COVID-19, або які перебувають під підозрою захворювання та знаходяться на самоізоляції (з вказівками П.І.П, адрес та інших контактних даних останніх), для подальшого контролю дотримання ними вимог самоізоляції.
        З початку епідемії відділом лабораторних досліджень отримано 193 повідомлення про підозру на зараження COVID-19.
        Наразі лабораторно підтвердженних на зараження COVID-19 по Броварському району 100 випадки (с. Зазим’я – 23, с. Требухів – 10, смт В. Димерка – 17, с. Мокрець -6, с. Княжичі – 8 випадків, с. Гоголів-5, с. Богданівка, смт Калита – по 4, с. Заворичі, с. Красилівка, с. Плоске, с. Семиполки, с. Шевченкове – по 3 випадки, с. Бобрик , смт Калинівка – по 2 випадки, с. Погреби, с. Літочки, с. Русанів, с. Рудня по 1 випадку).
        Летальних випадків – 2.
        Серед жителів району, у яких виявили захворювання на коронавірус: 65 жінок, віком від 21 до 96 років, 28 чоловіки від 24 до 94 років та 7 – дітей, віком від 5 до 14 років.
        Зареєстровано 54 випадки COVID-19 серед працівників медичних закладів (26,8 % від захворілих), у тому числі 17 працівників, які працюють у лікувально-профілактичних закладах м. Бровари. Усього госпіталізовано 30 хворих.
        Серед осіб, які повністю одужали – 66 мешканців району.
        За минулі вихідні Броварським міжрайонним відділом лабораторних досліджень отримано 1 повідомлення про підозру на CОVID – 19. Інцидентність (загальна кількість нових випадків на COVID-19 за останні 7 днів на 100 тис.населення, яка не повинна перевищувати 12 осіб на 100 тис.населення), у Броварському районі становить 6,4 на 100 тис.населення.
        Надано доручення :
        – доручено сільським головам району та рекомендовано депутатам сільських рад району, з метою посилення контролю за дотриманням громадянами, які перебувають на самоізоляції, необхідних вимог та заборон, під час виявлення випадків порушення вказаними особами карантинних заходів обов’язково повідомляти правоохоронні органи.
        – відділу лабораторних досліджень під час встановлення осіб, які знаходяться на самоізоляції вдома, забезпечити обов’язкове повідомлення голів сільських/селищних рад про таких осіб шляхом надсилання інформації на електронну пошту.
І.Дементьєва – всі амбулаторії працюють у штатному режимі, забезпечені засобами індивідуального захисту.
        Надано доручення :
        – І.Дементьєвій – забезпечити щоденний контроль за дотриманням лікарями амбулаторій району а також хворими та відвідувачами закладів охорони здоров’я первинного рівня дотримання заходів індивідуального захисту;
        В. Ситюк – поінформував що сільськими головами району не вживається достатніх заходів щодо недопущення стихійної торгівлі у населених пунктах.
        Надано доручення:
        – головам сільських/селищних рад: під час роботи робочої групи щодо перевірок місць торгівлі на території району долучати членів адмінкомісій сільських/селищних рад. У випадках виявлення місць стихійної торгівлі вживати необхідних заходів до складення адміністративних протоколів.
А. Лічагін – доповів, що ситуація у Броварському районі, стосовно кількості виникнення пожеж в районі, не погіршилася. За минулий тиждень працівниками служби було здійснено 2 виїзди на пожежі.
        Проводиться попереджувальна робота з метою недопущення випадків загибелі на воді.
Г. Зубковський – повідомив про те, що кількість викликів по підозрі на захворювання COVID – 19 висока, проте зменшилась у порівнянні з минулим тижнем.
        Крім того протягом 20-21 червня збільшилась кількість осіб у стані алкогольного сп’яніння.
В. Шуб – доповів, що 21.06.2020 проведено рейд по закладах харчування на території району та магазинах. Складено 1 протокол за ст.152 КУ пАП (порушення правил благоустрою) у с.Гоголів. Крім того повідомив, що в ніч з 21 на 22 червня між селами Бервиця та Мокрець стався обстріл автомобіля «Нива». Особа встановлюється.
        Керівники управлінь та служб Броварської райдержадміністрації проінформували присутніх про проведену роботу за минулий тиждень.
        Інформацію керівників служб району та керівників структурних підрозділів Броварської райдержадміністрації взято до відома.