Служба у справах дітей та сім’ї долучилася до організації туристичного злету для дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах

192

Благородна справа — допомагати дітям-сиротам, дітям, які залишилися без батьківської опіки або опинилися в складних життєвих обставинах. Дитячий соціально-реабілітаційний центр «Сонячне світло» ось уже 15 років функціонує на Броварщині, проводячи різні заходи для дітей соціально-незахищених категорій сімей.

Цього літа ДСРЦ «Сонячне світло» запланував проведення двох туристичних злетів для дітей Броварського району у селі Соболівка, що розташоване на території Зазимської громади.

Як своєрідним визнанням кропіткої роботи Служби у справах дітей та сім’ї Броварської райдержадміністрації стало звернення від дитячого центру «Сонячне світло» з проханням посприяти в організації даного заходу.

5 липня делегація Броварської райдержадміністрації на чолі з начальником Служби у справах дітей та сім’ї Тетяною Купріянець вирушили на місце збору до села Соболівка. У заході взяли участь також працівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Зустріч дітей, допомога «розбити табір», розселитися — ці та інші організайні моменти лягли і на плечі працівників соціальної служби Броварської райдержадміністрації, і вони гідно впоралися з покладеними на них обов’язками.

Діти будуть відпочивати у наметовому містечку просто неба на березі річки Рать, яка впадає у Десну.

Передбачається, що таких туристичних злетів буде два. На обох планується прийняти близько 150 дітей.

54321
(0 votes. Average 0 of 5)