Співпраця Броварської та Деснянської райдержадміністрацій розпочнеться з акції «Чисте довкілля»

463
Співпраця Броварської та Деснянської райдержадміністрацій розпочнеться з акції «Чисте довкілля»

Робоча зустріч керівників Броварської та Деснянської у місті Києві районних держадміністрацій Павла Проскочила та Дмитра Ратнікова дає перші плоди: обидва керівники дійшли згоди провести спільну екологічну акцію «Чисте довкілля». Локації передбачено розташувати на межі Броварського та Деснянського районів.

Оскільки Деснянський район Києва територіально сполучає Бровари та Калинівку, організатори дійшли згоди, що у акції візьмуть участь працівники Броварської та Деснянської райдержадміністрацій, а також Калинівської територіальної громади.

Головна ідея акції — вирішити одну з найбільших екологічних проблем — засмічення територій Київщини.

Роками лісова територія обох районів потерпає від несанкціонованого вивезення сміття. Саме для того, щоб об’єднатися навколо проблеми, керівники обох адміністрацій вирішили провести спільний захід.

Акція відбудеться у суботу 22 травня на двох локаціях: перша — на території смт. Калинівка (збір біля пам’ятника загиблим воїнам у Другій світовій війні, початок о 10.00) та на території лісової зони біля КНП «Броварська БКЛ» БРР та БМР (збір біля кінцевої зупинки маршрутного транспорту біля корпусу лікарні, початок о 9.30).

Передбачається, що окрім прибирання сміття, на території смт. Калинівка буде висаджено 20 фруктових дерев.

Запрошуємо бажаючих взяти участь у акції «Чисте довкілля»!

54321
(0 votes. Average 0 of 5)