Увага: громадські слухання!

512
Увага: громадські слухання!

Розпочато процедуру розгляду та врахування пропозицій в проекті детального плану території загальною площею 10,542 га для розміщення офісно-складських приміщень в адмінмежах Требухівської сільської громади (за межами с. Требухів) Броварського району Київської області.

Ознайомитися з проектом містобудівної документації та пояснювальною запискою, подати зауваження і пропозиції можна у письмовій формі у відділі містобудування, архітектури та інфраструктури Броварської районної державної адміністрації до 19 травня 2021 року.

Громадські слухання щодо детального плану території загальною площею 10,542 га для розміщення офісно-складських приміщень в адмінмежах Требухівської сільської ради (за межами с. Требухів) Броварського району Київської області та стратегічно-екологічної оцінки відбудуться 19 травня 2021 року в приміщенні відділу містобудування, архітектури та інфраструктури Броварської районної державної адміністрації о 12.00.

Матеріали у розділі “Містобудування та архітектура”

Оголошення щодо заяви – «Детальний план території площею 10.542 га в адмінмежах Требухівської сільської ради”

Матеріали звіту про стратегічну екологічну оцінку Проекту детального плану території загальною площею 10,542 в адмінмежах Требухівської сільської ради

Детальний план території площею 10,542 га для розміщення офісно-складських приміщень в адмінмежах требухівської сільської ради (за межами с. Требухів) Броварського району Київської області

Детальний план території площею 10,542 га (Креслення)

54321
(0 votes. Average 0 of 5)