У місті Бровари презентували соціальний проект «Активні парки»

У місті Бровари презентували соціальний проект «Активні парки»

У центральному парку відпочинку міста Бровари «Перемога» презентували проект «Активні парки» в рамках загальнодержавного соціального проекту «Активні парки — локації здорової України».

У церемонії презентації взяли участь голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін, перший заступник голови Київської ОДА Дмитро Назаренко, начальник управління молоді та спорту КОДА Сергій Тимофєєв, виконувач обов’язків голови Броварської райдержадміністрації Павло Проскочило та Броварський міський голова Ігор Сапожко.

До участі у заході також долучилися Олена Акопян – паралімпійська чемпіонка, Заслужений майстер спорту України, Олена Лєснікова – Заслужений тренер України, генеральний секретар громадської організації «Київська обласна федерація лижного спорту”, Дар’я Загороднюк – переможниця Кубку Світу серед юнаків (карате), Рамазан Степанов та Віталій Кисленко – чемпіони України з хортінгу. Також команда “Міський футбольний клуб Бровари “, Дитяча юнацька спортивна школа та Броварський клуб “Воїн”.

Колективні руханки та вправи разом з керівниками провели срібні призери Паралімпіади Олексій Федина, Ілля Яременко, а також чемпіонка України та Європи з багатоборства Оксана Романюк.

Головною метою такого соціального проекту є організація оздоровчої рухової активності усіх категорій громадян, у тому числі осіб з інвалідністю. А також створення умов для зниження показників захворюваності, поліпшення якості та тривалості активного способу життя населення, профілактики захворювань та подолання їх наслідків.

Передбачається, що у рамках реалізації соціального проекту проводитимуться такі основні заходи, як залучення різних груп населення, у тому числі осіб з інвалідністю, до оздоровчої рухової активності у місцях масового відпочинку.

Зокрема, організація рухливих ігор з елементами спорту за участю провідних спортсменів, організація спортивних заходів, вікторин, естафет, проведення занять з ознайомлення з різними видами спорту та рухової активності, проведення майстер-класів та показових виступів спортсменів з різних видів спорту.

На локації, яка знаходиться біля озера в парку ближче до перетину вулиць Ярослава Мудрого та Грушевського, тепер стоять таблички з QR-кодами, через які будь-який бажаючий може скачати програму тренувань, які можна виконувати прямо на місці.

У рамках соціального проекту також будуть проходити онлайн-тренування, різноманітні фізкультурно-оздоровчі заходи, спортивні заняття для дітей з особливими потребами.

Для проведення заходів у рамках реалізації соціального проекту на постійній основі будуть залучатися фахівці сфери фізичної культури і спорту, фахівці громадських об’єднань фізкультурно-спортивного спрямування, які забезпечуватимуть надання консультацій та проведення практичних занять під час таких заходів.

Передбачається облаштування місця безкоштовного користування спортивним інвентарем та обладнанням з різних видів спорту.

(0 votes. Average 0 of 5)