У Броварському центрі вакцинації створені комфортні умови

У Броварському центрі вакцинації створені комфортні умови

19 листопада 2021 року виконувач обов’язків голови Броварської районної державної адміністрації Павло Проскочило особисто здійснив робочий візит до Центру масової вакцинації у Броварах, який базується за адресою бульвар Незалежності, 4 в приміщенні МКЦ «Прометей». Метою візиту стала перевірка якості функціонування пункту масової вакцинації населення та як надається допомога в генеруванні «COVID»-сертифікату через команду підтримки “Дія”.

Представники райдержадміністрації відзначили, що для проходження вакцинації створені максимально комфортні умови, аби не було довгих черг та скупчення.

Приміщення облаштовані місцями для сидінь, як для тих, хто чекає на щеплення, так і для тих, хто його отримав і знаходиться під наглядом чергових лікарів.

Для швидкого проходження електронної реєстрації працює кілька фахівців, також облаштовані кабінки, де відбувається вакцинування.

У центрі масової вакцинації працюють два фахівці  команди підтримки «Дії». Зокрема, до їх функцій входить: розповісти громадянам про види СOVID-сертифікатів та шляхи їх отримання, проконсультувати або допомогти подати заявку на отримання «СOVID»-сертифіката, підказати, куди звернутись і які дані перевірити, щоб сертифікат згенерувався в додаток тощо.

За інформацією Київської обласної державної адміністрації, від початку вакцинальної кампанії показник щеплених у Київській області сягнув 1,2 млн. осіб.

(0 votes. Average 0 of 5)