У Великодимерській громаді Броварського району відбулося урочисте відкриття Центру надання адміністративних послуг

398
У Великодимерській громаді Броварського району відбулося урочисте відкриття Центру надання адміністративних послуг

Відтепер у мешканців Великодимерської громади є можливість «на місці» отримати цілий спектр адміністративних послуг. Це — зареєструвати акти цивільного стану — народження дитини, шлюб, смерть людини, отримати державну допомогу, оформити житлову субсидію, отримати консультації щодо пенсійних послуг, державної служби зайнятості та багато інших.

2 липня 2021 року за адресою смт. Велика Димерка, вул. Промислова, 28 а відбулося урочисте відкриття Центру адміністративних послуг виконавчого комітету Великодимерської селищної ради.

Власне, діяльність свою ЦНАП розпочав близько року тому, однак офіційного відкриття центру ще не було.

У заході взяла також участь делегація Броварської районної державної адміністрації на чолі з керівником апарату райдержадміністрації Андрієм Супруном, а також представники Київської обласної державної адміністрації.

Першим церемонію відкриття ЦНАП розпочав голова Великодимерської селищної ради Анатолій Бочкарьов.

Анатолій Бочкарьов

Особливість події у тому, що тепер адміністративні послуги у більшості своїй можна буде отримати на місці, а не їхати до районного центру у Бровари чи до Києва.

Андрій Супрун та Анатолій Бочкарьов

Також бажаючі зможуть буде отримувати до кількох послуг одночасно.

Під час урочистої церемонії відкриття центру громаді були представлені просторі, нові приміщення та сучасне облаштування, а гостей зустрічав привітний персонал на чолі з чарівним керівником Аліною Іванівною Плющ.

Аліна Плющ

Передбачається, що ЦНАП матиме тісну співпрацю з Великодимерською селищною радою, Броварською райдержадміністрацією, державними органами юстиції, Державною міграційною службою, Міністерством соцполітики, Київською ОДА, Пенсійним Фондом, Держгеокадастром та іншими державними органами.