У Красилівці пройшли навчання вогнеборців Броварського РУ ГУ ДСНС України

У Красилівці пройшли навчання вогнеборців Броварського РУ ГУ ДСНС України

18 березня 2021 року на електричній підстанції «ПС 330 кВ»,  що знаходяться на території Броварського району, с. Красилівка, по провулку Димерському, 16, Броварським РУ ГУ ДСНС України у Київській області було організовано командно-штабні тренування з питань удосконалення функціонування територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту, на якому були задіяні підрозділи 5 ДПРЗ у складі одного відділення 21 ДПРЧ та 56 ДПРЧ.

На заході були присутні: перший заступник голови Броварської районної державної адміністрації Павло ПРОСКОЧИЛО, Голова Калинівської ОТГ Вадим БУЛКОТ, керівник тренувань начальник 5 ДПРЗ Ігор СЕМКО, заступник Євген ХОМЕНКО та інші керівники підпорядкованих підрозділів.

Так, за задумом, умовна пожежа виникла у  трансформаторі напруги з викидом масла. Диспетчер отримав сигнал про виникнення загорання та направив техніку. На загорання умовної пожежі було подано 2 ствола «ГПС 600», по двом робочим лініям на два рукава діаметром 51 мм та встановлено АЦ на пожежне водоймище.

По завершенню тренувань інженером об’єкту було проведено інструктаж з охорони праці та доведено характеристику об’єкту  особовому складу 5 ДПРЗ.

Підводячи підсумки заходу, зазначаємо, що подібні тренування є надзвичайно важливими та необхідними. Адже обслуговуючий персонал об’єкта навчається діяти в екстремальних умовах, а задіяні служби – співпрацювати та швидко реагувати.

(1 vote. Average 4 of 5)