У райдержадміністрації відбулася онлайн-нарада з представниками територіальних громад

124

16 квітня під головуванням виконувача обов’язків голови Броварської райдержадміністрації Павла Проскочила відбулася онлайн-нарада з представниками територіальних громад. Головною темою наради стало питання реалізації державної політики у сфері протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі.

У засіданні взяли також участь представники Згурівської, Калитянської, Березанської та Баришівської громад. Броварську територіальну громаду представляла начальник Служби у справах дітей Броварської міської ради Лариса Теплюк.

Підставою для наради на рівні представників територіальних громад стала інформація від Київської обласної держадміністрації про те, що Міністерство соціальної політики, як координуючий взаємодії на загальнодержавному рівні у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, здійснює роботу з підготовки надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на створення мережі спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

Головам територіальних громад дане доручення надати пропозиції щодо вирішення даного питання.

Користуючись нагодою, керівництво Броварської райдержадміністрації обговорило з представниками територіальних громад такі питання, як недовиконання планового завдання весняного призову на строкову військову службу до лав Збройних Сил України по Броварському району. Нагадаємо, це була головна тема спільної наради керівництва адміністрації з начальниками військово-облікових столів територіальних громад Броварського району.

А також питання зустрічі Служби у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації з директором Благодійної організації «Київське відділення «Благодійний фонд «СОС Дитяче Містечко», яка відбулася 15 квітня. Там, нагадаємо, головними темами були введення в громадах для супроводження дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, посади фахівця із соціальної роботи, а також проведення належної інформаційної кампанії на тематику прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу та сімей патронатних вихователів.

Учасниками наради інформація прийнята до відома з подальшим вирішенням даних актуальних питань у межах відповідних територіальних громад.

54321
(0 votes. Average 0 of 5)