ШАНА РУКАМ ПРАЦЬОВИТИМ!!! - Броварська РДА

  Броварщина – прадавня земля, історичне коріння якої сягає в глибину тисячоліть.

Сьогодні – це край трудової слави, звитяги та мальовничих краєвидів. Його внесок у національні надбання українського народу вагомий та пов’язаний з багатьма уславленими іменами.

Серед визначних почесних імен Броварського району є ПИЛЬТЯЙ МАРІЯ ЗАХАРІВНА, яка свій трудовий шлях розпочала 1950 року в радгоспі “Русанівський”, де працювала дояркою.

За сумлінну працю, досягнення високих показників по надоях молока в 1966 році ПИЛЬТЯЙ МАРІЯ ЗАХАРІВНА нагороджена орденом Леніна та Золотою Зіркою Героя Соціалістичної Праці. У 1972 році відзначена третім орденом Леніна. Неодноразово була делегатом Всесоюзних партійних з’їздів. Працювала бригадиром молочнотваринної ферми, неодноразово була депутатом обласної, районної ті сільської рад. Вийшовши на заслужений відпочинок, не полишила активного способу життя: спілкується зі школярами, займається домашнім господарством. У 2002 році Марії Захарівні присвоєно звання “Почесний громадянин Броварського району”.

16 січня 2021 року МАРІЯ ЗАХАРІВНА відсвяткувала свій 89 День народження.

Цього дня, від імені Броварської районної державної адміністрації, за особистий, вагомий внесок у розвиток Броварщини, самовіддану важку працю та з нагоди Дня народження, почесну жительку привітали перший заступник голови Броварської райдержадміністрації Павло Проскочило та радник голови Броварської райдержадміністрації Андрій Супрун.

Броварський район розвивається, зростає його економічний та культурний потенціал, життя людей змінюється на краще, стає комфортнішим та багатшим. І все це завдяки працьовитим рукам і небайдужим серцям, натхненній праці жителів Броварщини, взаєморозумінню та налагодженій конструктивній роботі на благо громади різних гілок влади.