Шановні земляки! - Броварська РДА

     Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня Соборності України!

     День 22 січня 1919 року увійшов до національного календаря, як велике державне свято – День Соборності України. Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на вселюдному зібранні було урочисто проголошено злуку Української Народної та Західноукраїнської Народної республіки.

     Ті історичні події сформували підґрунтя для відродження незалежної соборної демократичної України та утвердження національної ідеї. У розмаї жовто-синіх знамен 22 січня 1990 року наші сучасники поєднали живим ланцюгом злуки Схід і Захід України.

     Нехай розум, воля  і любов об’єднують нас для здійснення високої мети – процвітання соборної незалежної демократичної могутньої держави.

     Вірю, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною.

     Ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

      Сердечно бажаю Вам, дорогі земляки, міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідної Броварщини та України.    Слава Україні!

З повагою

Голова Броварської райдержадміністрації             Георгій Біркадзе