Щирі співчуття!

538
Щирі співчуття!

Броварська районна державна адміністрація розділяє біль втрати — сьогодні, після хвороби на 67-му році пішов з життя багаторічний голова Броварської районної державної адміністрації Микола Федорович Діденко.

За період роботи на посаді голови райдержадміністрації Микола Федорович зарекомендував себе здібним організатором, принциповим і вимогливим керівником. Завдяки його ініціативі та наполегливості у районі були впроваджені сучасні методи керівництва, спрямовані на стабілізацію економіки та розвиток ринкових відносин.

Народився Микола Федорович 16 грудня 1954 року в селі Лукашівка Монастирищенського району Черкаської області.

Закінчив Київський державний університет ім. Шевченка за спеціальністю — радіофізик та електронік, а також вищу економічну школу господарського управління.

Працював довгий час на машинобудівному заводі «Іскра» у місті Боярка, Київської області, а у середині 2000-х очолював Броварську райдержадміністрацію.

Перебуваючи на цій посаді Микола Федорович приділяв велику увагу вирішенню соціально-побутових проблем мешканців району, розвитку соціальної інфраструктури району, духовному розвитку громади, проведенню ефективної інвестиційної діяльності.

Броварська районна державна адміністрація щиро висловлює співчуття рідним та близьким Миколи Федоровича.

54321
(0 votes. Average 0 of 5)