Щоб покращити комунікацію з громадою: Броварська райдержадміністрація зустрілася зі ЗМІ району

397

22 листопада 2021 року у Броварській районній державній адміністрації відбувся непересічний захід — робоча зустріч керівництва райдержадміністрації із Засобами масової адміністрації Броварського району.

У робочій зустрічі на тему «Комунікація Броварської райдержадміністрації з громадою: відкритість оперативність, об’єктивність», взяв участь виконувач обов’язків голови Броварської райдержадміністрації Павло Проскочило, а також керівник та представники відділу організаційно-інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю Броварської райдержадміністрації.

Найголовнішою ідеєю заходу стало впровадження системи інформування громади Броварщини через ЗМІ з урахуванням територіального розширення Броварського району.

У нараді взяли участь представники друкованих ЗМІ та інтернет-видань, такі як «Вісник Придесення», «Трибуна-Бровари», «Бровари Медіа», «Великодимерська громада», «Громадський захист Київщини» та загальнообласна Інформаційна агенція «Погляд».

«Круглий стіл» був поділений на умовні дві частини: пропозиції з боку Броварської райдержадміністрації щодо вироблення системи комунікації зі ЗМІ та пропозиції з боку видань щодо можливості висвітлення подій у Броварському районі.

Найперше питання, яке виникло у процесі комунікації — інформування про сесії міських, сільських, селищних рад та про важливі події у територіальних громадах.

Сторони обговорили такі технічно-організаційні процеси, як створення мереж комунікації між Броварською райдержадміністрацією та ЗМІ.

Було обговорено різну методику анонсування важливих подій у громадах, зокрема, і для видань обласного значення.

Визначено, що раз на тиждень готуватимуться дайджести — короткі резюме подій у громадах, які відбулися та анонси подій, які відбуватимуться на наступному тижні, які будуть висвічуватися на офіційному сайті Броварської районної державної адміністрації чи надсилатимуться у ЗМІ у вигляді розсилки.

Очільник райдержадміністрації анонсував також проведення у грудні засідання колегії, під час якого будуть підбиті підсумки діяльності оновленого Броварського району.

Крім того, керівництво Броварської районної державної адміністрації звернулося до ЗМІ з проханням акцентувати увагу на таких програмах Президента України як «Велике будівництво», «Зелена країна» та акції в рамках цієї програми «Зростаймо разом», «Здорова Україна» та соціальний проєкт у рамках програми «Активні парки — локації Здорової України».

У ході розмови керівник Броварської райдержадміністрації звернув увагу на важливість інформування ЗМІ, зокрема, друковані, про громадські слухання та громадські обговорення. «Райдержадміністрація за те, щоб у кожній з територіальних громад було якомога більше друкованих ЗМІ і за здорову конкуренцію між ними», — наголосив Павло Проскочило.

На завершення очільник наголосив на відкритості райдержадміністрації для громади та готовності її до нових пропозицій та побажань у сфері комунікації через ЗМІ.

54321
(0 votes. Average 0 of 5)