Щодо організації заходів з проведення осінньої кампанії пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин у 2021 році

87

Броварський відділ Головного управління Держспоживслужби в Київській області повідомляє, що на території Київській області епізоотична ситуація щодо сказу тварин залишається напруженою. Питома вага зареєстрованих випадків припадає на диких та бродячих тварин (лисиці, безпритульні коти та собаки).

З метою профілактики та зменшення захворюваності на сказ в дикій фауні, у другій половині вересня 2021 року буде проводитися планова пероральна імунізація диких та бродячих м’ясоїдних тварин на території області.

Детальніше — дивіться тут

54321
(0 votes. Average 0 of 5)