Їхнє перо — гостре, а слово — влучне!

Їхнє перо — гостре, а слово — влучне!

Броварська районна державна адміністрація до Дня журналіста України відзначила подяками представників ЗМІ Броварщини

Броварська районна державна адміністрація віддала знак пошани журналістам, які працюють у засобах масової інформації на території Броварщини і відзначила їх подяками та цінними подарунками.

«Майстри репортажів», «Акули пера і мікрофона» майже щодня висвітлюють події життєдіяльності Броварського району, а також структур, які забезпечують його функціонування — Броварської районної державної адміністрації та Броварської районної ради.

Серед журналістів, яких відзначила райдержадміністрація, представники практично усіх видів контенту: інтернет-текстового, газетного, відео. Таким чином читачі можуть бачити і репортажі, і аналітику, і коментарі представників державних органів та органів місцевого управління.

Упродовж двох днів, прямо у робочій для журналістів атмосфері, під час нарад виконувач обов’язків голови Броварської районної державної адміністрації Павло Проскочило та керівник апарату райдержадміністрації Андрій Супрун привітали: головного редактора інформаційної агенції «Трибуна-Бровари» Ірину Ющенко, головного редактора інформаційно-аналітичного інтернет-видання «Бровари Медіа» Ангеліну Козлову, головного редактора газети «Нове Життя» Ларису Шапку та керівника YouTube каналу «Громадський захист Київщини», голову правління МБО «Фонд громад Броварщини» Віталія Литвиненка.

Головний редактор “Трибуни-Бровари” Ірина Ющенко
Головний редактор газети “Нове життя” Лариса Шапка
Головний редактор “Бровари-Медіа” Ангеліна Козлова
Керівник YouTube каналу “Громадський захист Київщини” Віталій Литвиненко

Усі журналісти були відзначені подяками та цінними подарунками.

Здоров’я Вам, особистого щастя, невичерпної енергії задля втілення у життя всіх задумів, планів і мрій!

(0 votes. Average 0 of 5)