Поліцейські Броварщини завжди на сторожі правопорядку!

519
Поліцейські Броварщини завжди на сторожі правопорядку!

  День Національної поліції України — свято України, яке відзначається щорічно 4 липня згідно з Указом Президента України від 4 квітня 2018 року № 97.
     Це одне з нових офіційних державних і професійних свят України.
     04 липня 2021 року минуло 6 років, як перші патрульні поліцейські склали присягу на вірність Україні.
    З цієї нагоди, 05 липня 2021 року, в парку “Перемога”, що в м. Бровари, відбулися тематичні урочистості.

З професійним святом представників поліції прийшли привітати виконувач обов’язків голови Броварської райдержадміністрації Павло Проскочило, керівник апарату адміністрації Андрій Супрун, голова Броварської районної ради Сергій Гришко, сільські, селищні та міські голови Броварського району.

Першим особовий склад, з професійним святом, привітав начальник Броварського управління поліції Андрій Астаф’єв.

Андрій Астаф’єв

Далі, в ході урочистостей працівники правоохоронних органів переглянули відео-вітання від начальника Головного управління національної поліції в Київській області Андрія Нєбитова.

  З вітальним словом до працівників силових структур звернулись гості свята.
    Посадовці наголосили на тому, що служба працівників поліції ніколи не буде легкою, адже вона вимагає від кожного зібраності, вміння знаходити рішення в найскладніших ситуаціях, відваги й самопожертви. А також висловили працівникам управління вдячність за самовіддану працю, за службу, вірність присязі та відданість Українському народові, та побажали і надалі мужності, витримки, успіхів у їх нелегкій справі, наснаги, міцного здоров’я, родинного тепла і затишку, мирного неба, довіри та поваги від жителів Броварщини.

Павло Проскочило
Сергій Гришко

За добросовісне виконання службових обов’язків у справі боротьби зі злочинністю та забезпечення належного публічного порядку, безпеки на території району, захисту прав, свобод, законних інтересів громадян та з нагоди професійного свята, кращих працівників поліції нагородили Відзнаками голови Броварської районної державної адміністрції, Почесними грамотами Броварської районної державної адміністрації, Знаком пошани та подяками Броварської районної ради.

Протягом заходу на території парку працювали різні розважальні локації, де всі учасники мали можливість взяти участь та проявити свої знання та вміння. Також поліцію Броварщини було представлено різними підрозділами. Діти залюбки підходили і знайомилися із спеціально-тренованими службовими помічниками поліцейських, які допомагають їм нести службу.

По закінченню урочистостей відбувся святковий концерт.

У цей День ми приєднуємося до привітань на адресу всіх, хто бере участь в якісній роботі Національної поліції України! Бажаємо їм високих професійних досягнень, широкої громадської поваги та успіхів в роботі на благо рідної Броварщини!!

54321
(0 votes. Average 0 of 5)